eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Siemanko :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich użytkowników !
Mam na imię Artur, jestem zawodowym kierowcą ale nie dużego zestawu lecz busa ponieważ jeżdżę jako pilot gabarytów od 4 lat. Często grywam w ets2 bo jak wiecie gabaryty jeżdżą tylko nocą a w dzień to co tu robić na parkingu ? Wtedy właśnie wchodzę w ten wirtualny świat ets2 . Bywałem kilka razy w TVN turbo program ,,Megatransporty'' kto ogląda ten może widział . Podrzucę poniżej fotkę . Pozdrawiam Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Witamy w naszych skromnych progach Wykrzyknik Czuj się jak u siebie Smile
Witamy na forum Smile
Witaj na forum Smile
O stary... i kolejny raz nachodzi mnie myśl, żeby pracować przy pilotażu zestawów ponadnormatywnych. Witamy serdecznie na forum i życzymy miłej zabawy Smile
Witamy na forum a co do kojarzenia to nie wykluczam, że gdzieś tam się przewinąłeś w którymś z odcinków i Cię gdzieś tam nawet widziałem no ale nie powiem na 100% bo tej serii akurat nie śledzę jakoś specjalnie odcinek po odcinku (jak akurat trafi się w TV to obejrzę).
Powitać.Fajnie że jeździsz na gabarytach-ja jeździłe-m na busach z kurnikiem ale to rzuciłem i nie żałuje Smile
Przekierowanie