eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Najpiękniejsza Choinka 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapraszamy wszystkich użytkowników do wspólnej zabawy w konkursie fotograficznym „Najpiękniejsza Choinka 2018”. Podziel się z nami tym jak w tym roku wygląda Twoje świąteczne drzewko.Teraz zasady każdy może dodać do tematu tylko jedno zdjęcie.
Fotki zamieszczamy do 22 Grudnia 23 Grudnia będziemy głosować na fotki do wygrania Beyond the Baltic Sea DLC
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
W konkursie może brać każdy użytkownik forum.
Zapraszam do udziału.
W sumie wrzucę choinkę którą z kumplem żeśmy stroili na szkolnych warsztatach Big Grin Najładniejsza nie jest, ale pasuje do warsztatu Big Grin
Image
To ja wrzucę choinkę, którą wykonywałem z kolegą w szkole na praktykach. Całe "drzewko" jest wykonane z metalu, zrobione są na niej różne ozdoby jak bałwanki, choineczki małe i inne tego typu ozdóbki.

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Tylko każdy może wstawic foto nie swoejej choinki troszkę bezsens może jakis znak jak u bochuna np W.B na kartce
Nikogo nie zmuszam do udziału,i proszę nie wiązać amatora symulatorów bochuna z konkursem.
Tu nie chodzi o zmuszanie do wzięcia udziału, tylko o to, że zdjęcie choinki można ukraść.
I ja uważam, że na zdjęcia nie powinny być żadne filtry nakładane, bo to jest konkurs "Najpiękniejsza choinka" a nie najpiękniejsze zdjęcie.
ciastek, Wojciech V8 serio uważacie, że ktoś może się aż tak upodlić i być aż tak żałosny aby zgłosić nie swoją fotkę/choinkę byle tylko mieć DLC Pytajnik Big Grin
Ale poważnie jeśli ktoś takie coś zrobi to znaczy, że jego godność osobista i honor sięgnęły już dna i teraz grzebią się tylko dalej w mule :E


PS. A poza tym takie coś i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw (zawsze znajdzie się życzliwy który doniesie chętnie na oszusta) i wtedy taka osoba będzie postrzegana jak opisałem powyżej przez resztę osób na forum i pewnie jeszcze dalej w internetach więc nie wiem czy warto oszukiwać Tongue
Co do wstawienia nie własnej fotki zostanie to sprawdzone programem do wyszukiwania grafik w sieci tak ze bez obaw.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie