eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: BORYS Transport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wirtualna działalność transportowa BORYS Transport zaczęła swoje funkcjonowanie 15 grudnia 2018 roku jednak po jakimś czasie została ona zawieszona z powodów prywatnych. Dnia 12 stycznia firma wznawia działalność. Od tamtego momentu nasz kard ciągle myśli o rozwoju naszego parku maszynowego.
Nasza współpraca powiązana z firmami Polskimi, jak i zagranicznymi daje nam możliwość szybkiego rozwoju na rynku. Nasza firma świadczy usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego na naczepach typu firankach.

Na dzień dzisiejszy posiadamy jeden zestaw składający się z ciągnika siodłowego marki MAN o mocy 440 km spełniający normę spalin Euro 5 oraz naczepy marki KRONE z 2017 roku.
Baza naszej firmy mieści się w Legnicy. W przyszłości planujemy powiększyć tabor i zdobyć więcej współpracowników.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Powodzenia na Rynku VS! :E
Powodzenia!
Fajnie sie prezentuje ten MAN. PowodzeniaWykrzyknik
Fajna firma w Twoim stylu! Powodzonka Wink
Powodzenia na rynku!
Jedyne co mogę napisać to "XD"
Fajny prosty zestaw, powodzenia!
Dzięki za komentarze! Cool

Dzisiejszy dzień był jeszcze organizacyjny, ostatnie papierki podpisane i od jutra ruszamy z robotą. Dzisiaj korzystając z okazji zostały naklejone naklejki imienne i naklejka firmowa na blendę. Kupiłem również światła robocze do naczepy, lecz nie udało mi się ich zamontować dziś. Myślę, że na weekendzie będą chęci i lampy trafią gdzie powinny. Poniżej dwie foty jak to się prezentuje.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Strzała!

Podoba mi się! Mam nadzieję, że wkońcu coś przetrzymasz Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie