eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Bałtycki Szlak - Klucz STEAM -
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Do wygrania klucz do DLC "BtBS".
Co trzeba zrobić by Go zdobyć?
Podać "nick" (i link do tego podziękowania) Forumowicza, któremu podziękował "RadolSzczecin".
Kto pierwszy prawidłowo odpowie ten wygrywa Smile.
Powodzenia Szczerbol
Dobre Big Grin hehehe...nie przypuszczałem że będe kiedyś bohaterem konkursu Tongue
Odwiedziny moich postów gwarantowane.Sam jestem ciekawy kiedy to było i kto to był...Ja też nie wiem, ale mam 3 typy.
Tyle lat...i jedno podziękowanie...jak Ty żeś na to wpadł? hihihi Cool
RadolSzczecin - I nie dziękuj drugi raz bo konkurs będzie "spalony" Big Grin

Jak dałeś to podziękowanie to sam byłem zdziwiony, że złamałeś zasadę "nie bawię się w podziękowania" :E. I dzięki temu gracze mają szansę na klucz Big Grin
A co jeśli post za który podziękował jest usunięty? Big Grin
(14/04/2019 08:26 PM)lukash64 napisał(a): [ -> ]A co jeśli post za który podziękował jest usunięty? Big Grin

Spokojnie, jest na Forum. Bez obaw Smile
Dla niedowiarków - zrobiłem zrzut ekranu posta z podziękowaniem w razie "W" Wink

A... I nie chodzi o podziękowanie słowne, tylko wyrażone przez przycisk "Podziękuj" Smile
A może jakaś podpowiedź, bo trudno jest tak znaleźć ten jedyny post z tylu tysięcy
Pozwolę sobie na małą podpowiedź... ale tylko jak najłatwiej szukać.
Warto sprawdzić mój profil klikając na mój nick - postów mam gdzieś nieco ponad 700
Dodatkowo można łatwo w profilu dostać się do tych wszystkich tematów z postami.
Warto chyba trochę się wysilić i jednak poszukać ten jeden, jedyny post z podziękowaniem.

p.s.
Na 99,9 % jestem pewny kto dostał te podziękowanie, ale sam nie pamiętam w którym to było dokładnie wątku i miejscu.
To faktycznie chyba ewenement że tyle lat jestem na forum i tylko...
Cytat:Podziękował: 1
Biggrin
Już wiem w którym poście. Tylko to jest tyle stron, że to kilka godzin szukania hahah
Mam tego posta, lecz Bałtyk też, więc nie będę psuć zabawy Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie