eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Spolszczenia do różnych map
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie. Jeżeli znajdziecie jakąś brakującą lub błędną nazwę, to ją zgłoście w tym temacie. Linki do moich spolszczeń:

YKSRSK 1.6:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

RoEx 2.2:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Gokuvo 1.0:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

AfroMap 2.0:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

TSM 1.34:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Road to Aral 1.0:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Great Steppe 1.2:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Russian Open Spaces 7.5:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wiem, że spolszczenie do Great Steppe było stworzone przez BruceD, lecz jego spolszczenie nie działa z funkcją "pokaż drugorzędne nazwy miast na mapie"

W planach mam zaktualizowanie spolszczenia dla YKSRSK.

Jeżeli brakuje tu spolszczenia do twojej ulubionej mapy, to mogę je zrobić Smile (nie przyjmuję każdej prośby).
No i super. Tego mi było trzeba. Wszystko w jednym miejscu Ok
Dodałem spolszczenie do YKSRSK 1.6. Spolszczenie może zadziała z 1.5 oraz na pewno nie zadziała z normalną mapą YKS.
Nowe spolszczenia w pierwszym poście!
Przydało by się do mapy ROS 7.5 Wink
Też jestem za aby było one Smile
Spolszczenie dla ROS 7.5 do pobrania w pierwszym poście Big Grin
(11/07/2019 10:32 AM)Dawid2849 napisał(a): [ -> ]Spolszczenie dla ROS 7.5 do pobrania w pierwszym poście Big Grin

Witam
Prośba może kolega spolszczył by w miarę czasu i chęci najnowszy Southern Region 7.9.0 myślę że każdy był by zadowolony .

Pozdrawiam
(15/07/2019 08:36 PM)irek4014 napisał(a): [ -> ]
(11/07/2019 10:32 AM)Dawid2849 napisał(a): [ -> ]Spolszczenie dla ROS 7.5 do pobrania w pierwszym poście Big Grin

Witam
Prośba może kolega spolszczył by w miarę czasu i chęci najnowszy Southern Region 7.9.0 myślę że każdy był by zadowolony .

Pozdrawiam

Miałem w planach spolszczenie dla tej mapy, ale robiłem już Angielskie nazwy miast dla tej mapy dwa razy i szczerze to nie chce mi się robić tego samego trzeci raz (tak, wiem, że jestem leniem).

Spolszczenie dla RoEx można pobrać z postu #1!
Przekierowanie