eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wędzikowski Transport VS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Image

WĘDZIKOWSKI TRANSPORT VS

Jest nowo utworzona firma, posiadającą bazę w Poznaniu. Firma gwarantuje uczciwość, dojechanie na rozładunek na czas jak i bezpiecznie. Ładunki są rozwożone głównie po Europie Zachodniej. W naszym taborze są auta unowocześnione w nowe funkcje poprawiające stan bezpieczeństwa oraz spełniające emisje spalin Euro V i Euro VI.


ZESTAWY

Mercedes Benz Actros 450 low deck Euro 5+ Krone Megaliner

X=2

Image

Daf XF 480 Low Deck Euro 6 + Krone Megaliner

X=5
Rezerwacja-2 (Szef 2 & Kierowca)


Image

Mercedes Benz Actros 450 low deck Euro 6 + Krone Megaliner

X=3

Image

Volvo FH 500 Euro 6 + Krone Cool Liner

X=1
Rezerwacja-1 (Szef 1)

Image

Mercedes Benz Actros 450 Euro 6 + Krone Profi Liner

X=1

Image

Rekrutacje Zaczynamy dnia 20.05.2019
Zapraszamy !
Powodzenia na rynku Vs Smile
Również życzę powodzenia na rynku, ale w Volvie czerwonym zmieniłbym halogeny na modowskie Smile
Zestawy ładnie zrobione więc powodzenia w prowadzeniu własnej firmy.
Ładnie. Firma zrobiona z gustem, ale mam pewne zastrzeżenie do tych naklejek na globach - takie to tylko w Scanii i to w holland style'u. Też uważam że na bokach ciągników się dzieje trochę za dużo. Sugerowałbym też zmianę czcionki na napisach z przodu ciągników.
Poza tymi małymi przywarami, to zestawy prima sort 7f8xkl
(20/05/2019 09:50 AM)Truckere napisał(a): [ -> ]Też uważam że na bokach ciągników się dzieje trochę za dużo.

Nie powiedziałbym, że z boku dzieję się za dużo bo brakuję jeszcze adresu www na owiewkach Tongue
Image
Ale porażka te zestawy. Kolejna gówno vs Sad
Tragicznie zestawy nie wyglądają, szczególnie skiny, ale same zestawy przydałoby się dopracować jak felgi dać porządne, jak są realnie i rejki normalne, a nie od SCSu. No i tą prezentację przydałoby się rozwinąć.
(20/05/2019 10:41 AM)Iśmik napisał(a): [ -> ]Ale porażka te zestawy. Kolejna gówno vs Sad

Widzę że z każdym masz problem, więc przyjmuje to jako motywację.

A pozostałym wielkie Dzięki za komentarz i porady Wykrzyknik

Cześć Wykrzyknik
Zmieniłem dziś kierowcę w Berlinie który jeździł dafem, szybkie spakowanie się do auta i jazda się załadować Paczkami z pod Berlina, Pod rampą czekałem tylko 21 minut , po wyjechaniu
z firmy ok. 12 od razu pojechałem w stronę Nicea gdzie miałem dostarczyć ładunek, o 21:42 stanąłem na pauzę 11h ,niedaleko Monachium. Wstałem lekko po 9:00, umyłem, zjadłem i dalej
w trasę pojechałem na luzie bo na firmie miałem rozładunek o 4:00 następnego dnia. Do następnego !


Łapcie kilka fotek z traski Tongue
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Zdjęcia w cieniu, koła w aucie standardowe i spojler. Lipa ogólnie.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie