eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Z Marcinem po Europie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam was serdecznie.
Jako że nigdy nie robiłem relacji z tras w ETS2 postanowiłem podjąć te wyzwanie i zacząć to robić. Jako żem żółtodziób w tym aspekcie to oczekuje konstruktywnej krytyki i ostrzegam że moje foty są bez obróbki.

Dobra dosyć gadania robota sama sie nie zrobi więc jedziemy w trase:

Trasa: Wrocław-Lublin
Towar: Kalafiory
Ciągnik: Scania R410 Streamline Topline 6x2/2
Naczepa: Krone Coolliner





Na załadunku nie wolno było focić więc pierwsza fota już po załadowaniu towaru:
Image

Potem ustrzeliłem coś co zazwyczaj robi mi foty Big Grin
Image

Trasa przebiegała spokojnie,aczkolwiek musiałem tym "mułem" całą kolumne maruderów wyprzedzić
Image

Potem spanko a po przebudzeniu nocna kontrola świecidełek na aucie:
Image

Niech sie stanie światłość czyli lampy w akcji:
Image

No i dojechalim do Lublina i rozładowalim nasze kalafiory( na szczęście nie zostały po nich robaki na aucie Tongue )
Image

Czekam na konstruktywną krytyke oraz ujawniam rąbka tajemnicy: Scania to wytwór scsu z kilkoma modami ze steama na orurowanie,wnętrze oraz lampy.
Cały tuning zawdzięczamy DLC Mighty Griffin, DLC Raven,DLC Krone ,DLC Michelin oraz DLC Wheel Tuning
Jak na pierwszą relację (choć wiem, że wcześniej już robiłeś fotki z ETS-a :E) opis jest ok a co do fotek to co można poradzić to dawać mniej podłoża (aby koła pojazdu były w dolnej części fotki).
Jak na początek to proponuję Ci próbować robić zdjęcia menadżerem zdjęć, jak będziesz w menadżerze to już będziesz miął jakąś wizję jak dany kadr się prezentuję Smile
Dziękuję za rady i myśle ze to co mówi Michał jest do zrobienia ale co do menedżera fot to nie wiem bo on dla mnie jest czarrną magią Big Grin

Edit:
Niestety z powodu uszkodzenia profilu musze zaczynać wszystko od nowa-wszystko dzięki multiplayerowi....... tym razem założe dwa osobne profile do grania i postaram sie je rozwijać jednocześnie.
Nie sądziłem, że można robić takie słabe zdjęcia.
Nie sądziłem że można tak wszystkich wszędzie prowokować Wink
Serio napij sie meliski bo na mnie nie działasz Big Grin
Właśnie o to chodzi że nie chce modów na grafike a hdr jest już wyłączony. Od razu mówie że nie wróce do streamline tylko siąde na nową generacje Scanii.
Sory za post pod postem.
Zakupiłem kolejny zestaw czyli Scanie nextgen R520V8 6x2/4+Krone Collliner.

Zlecenie:
Image

Fotki po załadunku bo nie wolno focić u nich na terenie:
Image
Image

Trasa przebiegała spokojnie aż do samej Warszawy:
Image
Image

"A w mych snach-wciąż Warszawa"
Image
pauza w samym centrum 100-licy:
Image

Po szybkim ogarnięciu sie ruszyłem w dalszą trase ku Litwie i tam na drodze stanął kombajn:
Image

Dalej było już spokojnie aczkolwiek w Białymstoku policaje miały chyba zlot rodzinny na skrzyżowaniu:
Image

Kierunek->Wilno:
Image

Wjazd na Litwe:
Image

Trza nakarmić Królową szos:
Image

Wilno wita nas cieplutko:
Image

No i Rozładunek na Łotwie:
Image

Po rozładunku przyszedł czas na poszukiwanie miejsca na pauze i małe zwiedzanie miasteczka Dyneburg:
Image

Spotkanie z M62( u nas znane jako ST44 lub Gagarin):
Image

Po tej całej trasce przystanąłem w tym uroczym miasteczku i postanowiłem że całą 11h pauze wykręcę własnie tu. Jedzenie było super a ludzie bardzo mili.Obecnie czekam na kolejne zleconko na moją lodówke Smile

Starałem sie używać Wbudowanego studia fot-powiedzcie mi czy skutek dobry czy do kitu. Konstruktywna krytyka i rady bardzo mile Widziane Smile
Filipak, nie kozacz, nie każdy w ETS'ie musi robić super pro elo foty, nie każdy ma sprzęt za kilka koła, i nie każdy gra z modami, więc jak nie umiesz nawet sensownie skrytykować lub komuś doradzić to weź utkaj dzioba i siedź cicho.
(04/06/2019 01:10 PM)Dorpolowy napisał(a): [ -> ]Filipak, nie kozacz, nie każdy w ETS'ie musi robić super pro elo foty, nie każdy ma sprzęt za kilka koła, i nie każdy gra z modami, więc jak nie umiesz nawet sensownie skrytykować lub komuś doradzić to weź utkaj dzioba i siedź cicho.

Skrytykować? Ja nie rozumiem nic z tego co napisał, ale chyba się podniecił.

Ogólnie dla mnie foty są słabe, nie mówię braku modów, czy super jakości. Ale o samych kadrach. Tu jakieś drzewo. Tu znów tylko front auta ma całą fotkę. Niby kilka pierwszych całkiem ok, ale reszta kiepska. Tu jakiś słup i krzaki, tu znów front auta na całą fotę obcięty z każdej strony. Popatrz jak inny robią foty i to naśladuj.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie