eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Odyseja trwająca nieustannie od czerwca 2018 i pierwszego odpalenia Map Edytora...


Od razu powiem - jako iż zajmuję się głównie (a w zasadzie na czas pisania tego to tylko) mapą Poland-Detail-Adding, toteż zdecydowana większość materiałów tutaj zamieszczanych będzie pochodziła właśnie z tej mapy...



Na pierwszy łogień ekspresowych fragmentów krajowej 7 w okolicach bliższych/dalszych Warszawy:

Image

Image
Mapkę PDA znam i widziałem kilka materiałów z niej na YT i ogólnie jest OK choć kilka rzeczy można by w niej wykonać lepiej no ale wiadomo jest to w miarę świeży projekt i wymaga czasu aby dojść do perfekcji.
Tak czy siak chętnie będę śledził co tam udało Ci się zdziałać w map edytorze.
Moim zdaniem, miodzio by było, gdyby była Francuska lub Bałtycka roślinność, wtedy to będzie bardzo przyjemne nie tylko dla oka Tongue.
Wjazd do odświeżonego Rusinowa...

Image
Ja bym dodał shouldery dróg, bo takie ostre przejścia między trawą a drogą nie są zbyt naturalne.
Tak jak MatrixGamesPL napisał użyjcie shoulera i będzie git. Natomiast jeżeli chodzi o cały Rusinów to on wygląda o wiele lepiej niż wcześniej. Wink
Nie kojarzę jak to wcześniej wyglądało no ale tu jest całkiem okej i jedyne co przydałoby się dopracować to te ostre przejścia o których wspomnieli koledzy powyżej.
Mszczonów w przebudowie...


Image
(22/07/2019 10:23 PM)Rzepka napisał(a): [ -> ]Wygląda dobrze. Następnym razem do zdjęcia proponuję ustawić lepszą grafikę oraz godzinę, aby było wszystko ładnie widać. Tongue

To jest moje ultra, nie posiadam sprzętu by w 4K zdjęcia cykać. Co do godziny - od zawsze ujmowały mnie zachody Wink
Co do zdjęć to polecam ten poradnik http://etrucks.pl/thread-45792.html i na koniec zmniejszenie takiej fotki HQ do szerokości około 1200px i efekt jest dużo lepszy niż taka sama szerokość ale "prosto z gry".
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie