eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Slock Line| International Transport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Image


Slock Line International Transport
ul. Długa 25a
18-100 Łapy
tel. 725 711 231
email. slockline@gmail.com




Slock Line świadczy usługi transportowe od 3 lat na terenie Europy, głównie w krajach Skandynawskich oraz Polsce.
Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, oraz dobry kontakt z klientem. Naszej firmie zaufało już mnóstwo klientów. Przejechaliśmy już setki tysięcy kilometrów po drogach Europy, od Hiszpanii po daleką Rosję. Baza znajduje się w Łapach. Współdzielona jest ona z tutejszym tartakiem.


Tabor:

Volvo FH 500EEV 2012r.
Przygotowane na Skandynawskie drogi w bogatym wyposażeniu.

Image

Kässbohrer 3 axle 2017r.
Naczepa przystosowana do transportu ładunków ponadnormatywnych.

Image

Knapen k100 2018r.
Nasza najnowsza naczepa. Jej głównym atutem jest ruchoma podłoga.

Image


W następnych miesiącach działania firmy mamy zamiar poszerzyć flotę o naczepę typu Jumbo, oraz zakupić nowy ciągnik siodłowy marki Volvo.
Ładne Volvo Big Grin Powodzenia.
Fajnie to wygląda, Volvo - ekstra Big Grin Powodzonka Smile
Ładna prosta firemka Big Grin 10/10 powodzenia!
Fajnie się zapowiada Smile Będę zaglądał.
Ładnie to wygląda, powodzonka
Witam!

Rano wpadłem na firmę, przepakowałem się z auta i poleciałem do Białegostoku na załadunek części żurawia. Poszło raz dwa. Niestety trzeba było rozkładać naczepę, ale póki nowa to działa przyzwoicie. Lecę z żurawiem na Tallin. Aktualnie stoję za samą granicą Litwy. Kupiłem winietę i odpoczywam. Zaraz trzeba będzie lecieć dalej przed siebie. Jako że nie wszystko musi działać przyzwoicie, to GPS odmówił współpracy i muszę korzystać z google maps. Zawsze mogło być gorzej.
Szczerbol


Image
Image
Image
Image
Zapowiada się mega ciekawie Big Grin
Spoko foty Wink
Fotki ładne i prezentacja też więc powodzenia na swoim.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie