eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ŚNIEG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest szansa na śnieg w jakimś dodatku
Pewnie niebawem się ukaże SCS co roku wydaje jak również scena moderska Smile
Nawet nie szansa a na bank będą "Winter mody" tylko trzeba jeszcze chwilkę poczekać (dopiero mamy październik przecież) Tongue


PS. Zielony a co wydaję SCS co roku bo na bank nie jest to nic zmieniającego pogodę w grze na zimę - są jedynie jakieś gadżety zimowe do auta, jakieś tło do menu i nic więcej a moda na zimę i tak trzeba pobierać osobno od modderów Big Grin
Czołem! Doprecyzujmy może tytuł wątku Wink Poza tym, mi się marzy oprócz samej aury zimowej, także i fizyka do niej taka, gdzie truck się może ślizgać i, trzeba naprawdę uważać.
Myśle ,żę psyhics for frosty jest ok na zimę ale ja nie testowałem.
(23/10/2019 05:48 PM)PLAYER napisał(a): [ -> ]Myśle ,żę psyhics for frosty jest ok na zimę ale ja nie testowałem.
Ja testowałem. Jest ok jak najbardziej, ale niestety nie ma tego efektu, jaki występuje powiedzmy naturalnie, na Islandii w grze.
(23/10/2019 06:54 PM)matadrox napisał(a): [ -> ]
(23/10/2019 05:48 PM)PLAYER napisał(a): [ -> ]Myśle ,żę psyhics for frosty jest ok na zimę ale ja nie testowałem.
Ja testowałem. Jest ok jak najbardziej, ale niestety nie ma tego efektu, jaki występuje powiedzmy naturalnie, na Islandii w grze.

Śnieg na drodze jest, tylko że opady są nadal deszczu a nie śniegu. Raz tylko gdzieś napotkałem na ROS burze śniegową i było zabawnie Wink
Przekierowanie