eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Lcniko i edytor.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Moje skromne początki w edytorze. Klimat Polska jednak zupełna fikcja Postaram się i będę regularnie dawał nowe screeny. Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie Smile


Image


Image


Image


Image


Image
Ładne praceBig Grin. Ale mogłbyś dodać modele polskich dróg. Ale ogólnie bardzo fajnie.
(08/11/2019 06:02 PM)PLAYER napisał(a): [ -> ]Ładne praceBig Grin. Ale mogłbyś dodać modele polskich dróg. Ale ogólnie bardzo fajnie.

Dziękuję. Wiem te sa z IT albo z Francji. Jednak bardzo mi pasowały tutaj. Coś pomyśle.
Fajnie to wygląda ale na pierwszej fotce ten daszek jest stanowczo za wysoki spróbuj ten model przeskalować z wysokości Smile
(08/11/2019 07:08 PM)Adam.J napisał(a): [ -> ]Fajnie to wygląda ale na pierwszej fotce ten daszek jest stanowczo za wysoki spróbuj ten model przeskalować z wysokości Smile

Dzięki, możliwe bo coś nie mogę złapać skali przy modelowaniu ;P Poprawione zostanie.
Jeśli to zwykły model to w ME wciśnij P następnie node tego modelu i pojawi ci się okienko a w nim jest rubryka Scale i tam zmieniasz sobie skale modelu od wysokości jest chyba środkowa tabelka. (np. zamiast 1 daj 0.8 lub ile tam ci pasuje.)
Jak na początek to wygląda ładnie. Tylko opuść ten chodnik co jest koło tej Scanii, bo ten krawężnik jest za wysoki Smile
Dzięki, edytor już odpalony Smile
Szczerze powiem że do Polski o wiele bardziej pasują włoskie modele dróg, a tak poza tym to ładnie wygląda Smile
Ogólnie to całkiem okej Ci wychodzi ten mapedytor ale jeśli coś można doradzić to unikałbym na Twoim miejscu gołych modeli ze skechupa ponieważ są one w dużej części bardzo słabej jakości (np. budynek stacji ma fatalną teksturę która wymaga poprawy).
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie