eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Drogi poza mapą - Roextended 2.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Używałem szukajki ale nie znalazłem.
Po wrzuceniu modu jak w temacie zrobił mi się bałagan na mapie - drogi wylazły poza kontynent. Obawiam się, że podczas grania będzie mi wywalało błąd.

Downgrade do wersji 1.35, wszystkie DLC z wyjątkiem najnowszego (Road to the Black Sea)

Wrzucam obrazki z kolejnością modów, może mam coś nie tak, może czegoś brakuje?
Dodam, że wrzucając mapę Rosji, miałem pdoobny problem, drogi również wyszły poza kontynent..

Image

Image

Image
Może masz zły def wygenerowany z PM
Podczas grania raczej Ci nic nie wywali z gry ponieważ to tylko podkład mapki w notatniku się przesunął i nic poza tym (czyli oprócz aspektu wizualnego mody działają normalnie) Tongue
Co do samego błędu to tak jak napisał Adam albo coś jest z którymś defem nie tak lub coś kolejność, że masz ustawioną (jak powinno być to dokładnie nie powiem bo nie używam tych map).
Simon2000 - Masz zły zoom od Arayas-a. Ściągnij i aktywuj Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., daj go na sama górę w MM i powinno być dobrze Smile.
(13/12/2019 02:58 PM)Bozo napisał(a): [ -> ]Simon2000 - Masz zły zoom od Arayas-a.[...]
Bardzo dziękuję za pomoc. Rzeczywiście była to kwestia zoomu, teb podlinkowany przez Ciebie pomógł. Pomógł do tego stopnia, że wrzuciłem RusMap i drogi także są na kontynencie Smile
Nie pozostaje nic innego jak przejąć jakieś intratne zlecenie i w drogę, odkrywać nowe tereny!
Normalnie, jak bym miał nową grę Smile
Pozdrawiam!
Przekierowanie