eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2] DLC IBERIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Iberia potwierdzona jako następne dlc do ETS2 w trwającym właśnie świątecznym streamie (Idaho dla ATS)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pozwoliłem sobie dodać fotki z owego DLC do pierwszego posta aby było nad czym debatować Tongue

A i warto dodać, że nieoficjalna data premiery to 3 Grudnia 2020 roku Tongue
Ładnie, ładnie ale w tą datę to nie wierzę, bo SCS z nudów by się zanudził na śmierćTongue
czy ja wiem może chcą przytrzymać graczy w niecierpliwość a w tym czasie by tworzyli coś jeszcze
Podobno miała być Hiszpania z kolejnego DLC
(19/12/2019 10:09 PM)Karol81 napisał(a): [ -> ]Podobno miała być Hiszpania z kolejnego DLC

Sprawdź w Goggle co to jest i z czego składa się Półwysep Iberyjski (Pirenejski)
Z internetu też trzeba umieć korzystać.

(19/12/2019 08:04 PM)Old Ted napisał(a): [ -> ]Ładnie, ładnie ale w tą datę to nie wierzę, bo SCS z nudów by się zanudził na śmierćTongue

Ja akurat wierzę, bo gracze dadzą im spokój a przyszy rok to prawdopodobnie też prace nad poprawkami starszych dlc i pewnie setek innych rzeczy.
Podając lub wypuszczając plotkę o prawdopodobnym terminie po prostu niwelują wszelkie pytania w stylu "jakie dlc?" i "kiedy?"
Według mnie bardzo mądre posunięcie, aczkolwiek to tylko plotka - jednak może to taka 'kontrolowana plotka' Tongue

Mają cały rok na prace (a jak widać po zdjęciach one juz się na dobre zaczeły) a gracze wiedzą czego się spodziewać i m/w w jakim terminie.
Jak to mówią: "słusznie i naukowo" Smile
Data jest akurat bardzo realnie podana bo np. DLC Bałtycki Szlak wyszło 29.11.2018 a pierwsza oficjalna sugestia DLC Droga do morza Czarnego jakoś w marcu 2019 (ten filmik z koniem i wozem) a premiera była w grudniu tego roku czyli generalnie jeśli prace będą trwały podobny czas to łatwo obliczyć, że wyjdzie to tylko około 3,5 miesiąca dłużej tej oficjalnej pracy gdzie każdy już o wie co to będzie (bo prace oraz planowanie zaczęły się sporo wcześniej bo nie robią tego na hura i za pewne podejrzewam, że już są w Pradze pierwsze przygotowania i plany na następne tereny po Iberii) Tongue
Więc ogólnie termin jest całkowicie PRAWDOPODOBNY bo to normalne tempo SCS w tworzeniu DLC i nie ma jak na moje co tu dorabiać teorii spiskowych.



Ps. A i fotkami łatwo idzie przekłamać obraz bo to co jest w kadrze może być zrobione ale np. "metr" dalej mogą być dziury i puste miejsca więc nie ma co oceniać zaawansowania prac na tak wczesnym etapie Tongue
Widząc, jak się przykładają w scs do jakości kolejnych dlc śmiem twierdzić, że czas najwyższy na wypust ets3, a nie pudrowanie starej platformy. Przecież te nowe tereny nijak się mają do obszarów going east, czy całej tej pierwotnej mapy z podstawy. Jakiś tam lifting Niemiec, choć poprawia wizualnie obszary, to jednak nie jest to samo, co zbudowany od podstaw fragment mapy. Zwłaszcza, że na potrzeby edytora pojawiła się masa nowych modeli i możliwości twórczych.
W całości się z Tobą zgadzam rafaelcz82 ale chyba nowe ETS 3 to ich na razie przerosło. Wolą dodawać nowe tereny w formie DLC niż zrobić nową wersję gry. Po nowych terenach widać jak zmieniła się gra i modele. Lekki lifting Niemiec nic nie daje, a gdzie pozostałe tereny z podstawki, gdzie Polska razem z DLC. Pewnie nigdy nie doczekamy się na tych terenach tego co nam dało SCS w najnowszych DLC.
Jak by miało wyjść ETS 3 to na pewno musieli by zmienić skale z 1:19 na np.1:8 bo inaczej nie było by sensu odgrzewać zimnego kotleta.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie