eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Realistyczne prędkości.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, od dłuższego czasu boli mnie to że Ciężarówki AI nie poruszają się z taka prędkoscią jaką mogą. Przykładowo na 90 jadą 75 czy mniej.
Poleci ktoś moda na to aby wlasnie jechały tyle do ilu jest ograniczenie na danej drodze? Smile
Nie zauważyłem, żeby wyżej wymieniona sytuacja była nagminna. Mam w pełni czystą grą, jadąc 80/h przy ograniczeniu do 80/h w zasadzie niemal nie trzeba zjeżdżać z prawego pasa, a i czasem ktoś mnie wyprzedza. Jadąc 85/h co jakiś czas trzeba kogoś wyprzedzić, wszystko normalnie. Prawda, że niektóre zestawy rozpędzają się wolniej, ale Ty pewnie używasz najsilniejszej dostępnej jednostki silnikowej Smile
Jednak coś podobnego czasem irytuje w ATSie - ale tylko na drogach z jednym pasem w każdą stronę. Często gdy jest ograniczenie 55/60/65 mil/h ciężarówki AI zasuwają 5-10 mil mniej. Ale z tego, co się orientuję z Youtubów, to takich trzęsityłków na amerykańskich drogach jest pełno, więc w jakimś stopniu to oddaje pewien realizm Big Grin No ale to na drugorzednych drogach - może w ETSie też to dotyczy landówek, a ja tam po prostu rzadko zjeżdżam, bo ETS to głównie autostrady.
Bez tego moda też wszystko działa bez zarzutów. Jeszcze się nie spotkałem, mimo że korzystam z modów na traffic Jazycata, żeby pojazdy AI ospale się poruszały po mapie. Nawet więcej, choć nie wiem czym to jest spowodowane, po przejściu na najnowszą odsłonę ProModsa zauważyłem, że AI zachowuje się bardziej agresywnie, osobówki i motocykle nawet na ciągłej linii potrafią wyprzedzić. Co do zestawów ciężarowych i autobusów AI, jak jest "ładna pogoda", to dają te swoje 83-85-90 km/h. Jak ustawiam na tempomacie 82 to nie trzeba za często uciekać na lewy, żeby jakiegoś zawalidrogę objechać. Jak się pogoda skiepści, mocno pada deszcz, to AI potrafi zwolnić o te 10 -15 km /h, ale też nie ma w tym tragedii. No chyba że się trafi długi podjazd pod górę - wówczas trzeba się ciągnąć za zestawem AI 45/50 km/h.
Przekierowanie