eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wersja steam a non steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jestem nowy na tym forum z zawodu trucker jak i w wirtualnym świecie 10/10 i mam pytanie otóz na ten moment posiadam nie oryginalną wersje gry0c0lqc w wersji 1.31. czy jak kupie wersje steam to bede mógł przenieść zapisy na drugą wersję ? mam już legendę i nie chciałbym tego tracić a brakuje mi troche zewnętrzych zleceń . Proszę o jak najszybszą odpowiedż z góry dziękuje. 2flagapolska pozdrawiam wszystkich
tak będziesz mógł
jesteś pewien czy to tylko domniemania ? cóż no nie spróbuje to się nie dowiem mimo to dziękuje Ci za odpowiedź
z wersji 1.31 na wersje najnowszą wszystko bedzie działać nic sie nie stanie. Lecz z wersji najnowszej do wersji starszej może być problem. Wiec ze spokojem możesz zaktualizować i jeździć
i nie bedzie miało znaczenia czy non steam czy steam, ale wiadomo lepiej skopiować sobie dla świętego spokoju plik z profilami
Zapisy się zgadzają i wczytałyby się bez problemu jednak wersja piracka była chyba ze wszystkimi możliwymi dodatkami dlc i nie jest kompatybilna tylko ze względu na te dodatki z teraźniejszą wersją. istnieje jakiś konwerter czy coś ? bo jednak 50 poziom i kilka garaży trochę mi szkoda. na plus jednak to że gra na tych samych ustawieniach graficznych działa dużo lepiej zauważalny gołym okiem przyrost klatek. Gdyby ktoś miał odpowiedź na moje pytanie czy istnieje jakiś konwerter czy coś w tym stylu żeby to jakoś przestawić żeby jednak działało to byłbym wdzięczny byłoby na prawde fajnie.
Przekierowanie