eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam serdecznie eTrucks.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam szanowną ekipę z eTrucks.pl

Nazywam się Patryk i mieszkam w Hiszpanii. Zacząłem się interesować symulatorem ciężarówek kiedy ukończyłem 16 lat. Miałem do czynienia z pierwszą wersją ETS 1. Nie było mnie stać na jej zakup ale gra w wersji demo, zachęciła mnie do dalszego rozwijania swojej pasji w symulatorze.
Na dzień dzisiejszy mam oryginalną grę w wersji 1.36.2.55s bez DLC (mam zamiar w najbliższym czasie zakupić kilka z nich)
Moja własna ciężarówka jest to narazie DAF XF 105 z pewnymi modyfikacjami oraz z silnikiem Paccar, także zmodyfikowanym pod bardziej realistyczny dzwięk. Staram się wypróbować rożne modyfikacje które są bardziej istotne do dobrego funkcjonowania gry, unikając róznego typu niespodzianek.
Pozdrawiam serdecznie mojego przyjaciela z Ropczyc, piotr13, który mi polecił to forum.
Dziękuje serdecznie za przyjęcie mnie tutaj do siebie. Mam nadzieje w pełni rozwinąć się oraz dostarczać różne ciekawostki.
Witam na forum Smile
Dziękuję za tak szybkie powitanie. Pozdrawiam Smile
Witamy w naszych szeregach i miłego pobytu Smile
Witam na forum. Jeśli potrzebowałbyś pomocy z modami możesz do mnie napisaćSmile.
Witamy na forum Wykrzyknik
Witamy na naszym forum.
Witamy Big Grin Mam nadzieję, że będziesz tutaj stałym bywalcem i Ci się spodoba Big Grin
Witam kolegę z Podkarpacia, Lubelszczyzna pozdrawia ! :E
Witamy Big Grin miło mi, że o mnie wspomniałeś Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie