eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: kierownica logitech g29
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam
Mam problem z kierownicą logitech g29 kierownica działa z dużym oporem w ustawieniach próbowałem zmieniać lecz bez zmian gdy odłaczę ją z zasilania działa lekko?
w menu masz duży opór czy podczas jazdy też?
(30/04/2020 06:18 PM)KacP3ReK70 napisał(a): [ -> ]w menu masz duży opór czy podczas jazdy też?

cały czas zawsze było tak przed włączeniem gry działała lekko i podczas jazdy również można było jedną ręką kręcić a od wczoraj od momentu podłączenia jest duży opór próbowałem zmieniać tą siłe spreżyny centrującej i zero reakcji czy na 100 czy na 10 taki sam opór obecnie mam na 10
Nie wiem czy możesz mieć dokładnie taki sam problem jak ja. Kierownica po wzbudzeniu komputera z uśpienia jakby dalej była uśpiona ale opór na sprężynie stawiała maksymalny. Kwestią która rozwiązała problem było ponowne jej podłączenie ponownie aby wykonała ten swój początkowy kalibrujący ruch od oporu do oporu. Przy okazji przydał się też reset gry. Nie wiem czy masz ten sam problem, ale mogę się domyślać o jakiego kalibru opór Ci chodzi.
(30/04/2020 06:52 PM)Italiano napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy możesz mieć dokładnie taki sam problem jak ja. Kierownica po wzbudzeniu komputera z uśpienia jakby dalej była uśpiona ale opór na sprężynie stawiała maksymalny. Kwestią która rozwiązała problem było ponowne jej podłączenie ponownie aby wykonała ten swój początkowy kalibrujący ruch od oporu do oporu. Przy okazji przydał się też reset gry. Nie wiem czy masz ten sam problem, ale mogę się domyślać o jakiego kalibru opór Ci chodzi.

tak o to chodzi ale już wiele razy odłączałem z zasilania resetowałem gre i komputer i bez zmian po odłaczeniu zasilacza działa lekko
zmieniałem wszytkie ustawienia i nic nie pomaga zaczęło się to od momenty gdy pobrałem farming symulator 2019 i w tej grze mam ten problem zmieniam ustawienia i zero reakcji
kierownica normalnie działa w grze tylko kręci się cięzko
Też mi chodzi ciężko ale musisz wejść w kontrolery i tam masz siła sprężenia zwrotnego,(ETS) jak to ustawisz powinno być git , przynajmniej ja tak mam.
(30/04/2020 09:10 PM)K00paj napisał(a): [ -> ]Też mi chodzi ciężko ale musisz wejść w kontrolery i tam masz siła sprężenia zwrotnego,(ETS) jak to ustawisz powinno być git , przynajmniej ja tak mam.

zmieniałem na min. i na max i bez różnicy próbowałem też w farming symulator 2019 i ten sam problem
a w profilinerze to ustawiałeś? XD
(30/04/2020 09:20 PM)Guuciek napisał(a): [ -> ]
(30/04/2020 09:10 PM)K00paj napisał(a): [ -> ]Też mi chodzi ciężko ale musisz wejść w kontrolery i tam masz siła sprężenia zwrotnego,(ETS) jak to ustawisz powinno być git , przynajmniej ja tak mam.

zmieniałem na min. i na max i bez różnicy próbowałem też w farming symulator 2019 i ten sam problem

U mnie mam tak że muszę za każdym wejściem do gry wejść w kontrolery i przesunąć lekko tą siłę sprężenia zwrotnego i sprowrotem na min i działa lekko. Może w sterownikach zobacz sprężystość.
Stron: 1 2
Przekierowanie