eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie forumowiczów. Pisze z ogromną prośbą do osób posiadających możliwości i umiejętności importowania modeli do blendera lub zmodelera. Poszukuje kogos kto poświęcił by 10 min swojego czasu na ściągniecie z neta modu dodającego Star'a 200 do gry zaimportowanie go do zmodelera lub innego programu i wyeksportowanie go do pliku obj. Byl bym niezmiernie wdzięczny gdyby znalazł się ktoś kto by mi pomógł. Proszę nie piszcie zebym sam to zrobił bo wierzcie mi próbowałem tydzień czasu z różnymi poradnikami i wersjami blendera i zmodelera ale tylko zszarpalem sobie nerwy także bardzo proszę o dobra duszę która by to ogarnęła. W zamian moge zaoferować pomoc przy grze Fs19 jako że trochę tam ogarniam z giants editorem i przerabianiem map oraz modow.
No i jak panowie nie ma ani jednego chętnego odrobinę pomoc? Nie proszę o cuda tylko o poświęcenie 15 min swojego czasu kogoś kto jest w stanie coś takiego ogarnac nie wieze ze potrwa to dłużej.
Skoro nie wierzysz że nie potrwa to więcej niż 15 minut, to znaczy że wiesz jak to zrobić. Polecałbym dalej próbować samemu i przy okazji prób czekać na pomoc.
Widzialem masę poradnikow i czytałem po różnych forach jak to zrobić ale ani razu nie udało mi się otworzyć tego modelu w blenderze ani w zmodzie więc gdzieś jest coś nie tak i poprostu nie potrafię do tego dojść. Dlatego zwróciłem się o pomoc bo wiem że dla wielu osób które w tym siedzą jest to chwila moment i po sprawie. Nie proszę o teksturowanie, przerabianie i bóg wie co tylko i wyłącznie o zmianę formatu albo chociaż zapisanie pliku w formacie blenderowskim a z3d abym mógł sb sam już dalej z tym poradzić.
Przekierowanie