eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: AI - vw_touran powoduje crash gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka, szukam już chyba na kilku forach kogoś kto mi pomoże to może tu się ktoś znajdzie. Losowo wyrzuca z gry w różnych miejscach z tym samym błędem, próbowałem usuwać .sii, który uwzględnia ten model pojazdu z def ProMods'a ale nie dało to żadnych efektów.

https://pastebin.com/9NpRrxGY
Masz zainstalowany jakiś mod pod ai traffic pack?
Nie. Jedynie używam real traffic density i próbowałem odpalać bez niego ale nie dało to żadnych efektów.
Spróbuj ponownie rozpakować mod albo sprawdź pod jaką wersję podchodzi.
Który mod mam rozpakować? ProMods?
Ja bym promods rozpakował zalecaną aplikacją (jest chyba na stronie promods) oraz mod na traffic density.
Chwila, bo trochę nie pojmuje. Mam świeże ProMods pobrane w 1 pliku(płatne) rozpakowywane i ustawione tak jak być powinno. Def ustawiony pod RusMape i ST. Problem nie występował wcześniej, nie robiłem też update do 1.37, więc wciąż siedzę na wersji mapy 2.45. Co powinienem krok po kroku zrobić w celu sprawdzenia czy wszystko jest okej? Dodam że sprawdzenie tego błędu nie jest takie proste bo tak jak pisałem problem występuje losowo, nie ma określonego miejsca gdzie mnie wywala i zdarza się to średnio raz na trasę.
Dlatego to musi być związane z jakimś modem. Spróbuj usunąc po jednym i sprawdzić czy każdy jest kompatybilny do wersji gry jak i do modów mapowych.
Nie żebym narzekał ale co mi z takiej pomocy? Nie będę ukrywał błąd się zdarza (dosłownie) raz na trasę. Nie chce poświęcać mnóstwa godzin żeby odkryć co jest tego powodem.
Ponieważ mnie również się tak zdarzało i zwróciłem uwagę na mody. I nie wymagałem od nikogo sprawdzanie modów ponieważ może to tylko zrobić użytkownik swojej własnej wersji gry. Spróbuj również popatrzyć po innych forach.
Stron: 1 2
Przekierowanie