eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Photography by Borkovsky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko!
Tu będę wrzucał zdjęcia z odskoczni od vs'ki! Aktualnie poruszam się Volvem FH4 którego nikomu nie trzeba przedstawiać Wink Jestem w drodze do Austrii, a wiec zaczynamy!


Chwile po wpakowaniu się do auta, o koło 10 rano

Image

Po spięciu zestawu była już godzina 11 lecz musiałem zaczekać na drugiego kierowcę i z nim przeładować 4 palety z jego auta na moje i się zrobiła już godzina 15

Image

Ruszyłem z Piły w stronę Wrocławia na BP przed Wrocławiem zauważyłem tanie Adblu i postanowiłem zajechać i do tankować. Przy okazji wykręciłem pauzę 45 min

Image

Na Zgorzelcu byłem około godziny 21, zrobiłem kolejna pauza 45 min i zostało mi około 4h jazdy

Image

Około godziny 2 byłem na autohofie Münchberg na którym zrobiłem pauzę 11h znaczy jeszcze dokręcam Wink Dzięki i do następnego Ok

Image

P.S
To moja pierwsza relacja w życiu mam nadzieje że się wam spodoba Ok
jest fajnie, stanowisko do grania mnie urzeklo Tongue
Fajny ten trailer z plandeką Tongue
Fotki na plus bo nie może być inaczejSmile
Rewelacyjne fotki jak można je nie obejrzeć jak są świetne Smile Big Grin
kozak fotki, czekam na więcej Big Grin
Koxuwa byku Smile
Siemanko!





Po pauzie ruszyłem dalej w stronę Austrii dojechałem kawałek za granice ponieważ złapał mnie niedzielny zakaz i pauza 24h była w takim miejscu nie innym.

Image

Po pauzie ruszyłem w stronę załadunku na którym za jednym zamachem rozładowałem i załadowałem olej silnikowy do fabryki Audi w Győr.

Image

Po rozładunku w Győr udałem się na parking zaraz koło fabryki.

Image

Kolejnego dnia ruszyłem dopiero koło godziny 15 i udałem się na załadunek do Bratysławy gdzie załadowałem deski do Łotwy.

Image

Mapka

Image

Dzięki i do następnego narazie, cześć Ok
Fajna relacyjka, Wink
Trochę mało fotek :E ale fajniutko i tak
Stron: 1 2
Przekierowanie