eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: samoistne usuwanie się profilu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam przychodzę do was z pewnym problemem. mianowicie ostatnio założyłem sobie nowy profil.grałem na nim ok 4 dni . do tego czasu Wbiłem na nim 10lvl. dzisiaj wchodzę i patrze że tego profilu już nie ma i gra każe zakładać nowy . czy ktoś wie dlaczego tak jest oraz jak to naprawić. za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Smile
Gra kupiona, czy piracka?
(30/06/2020 08:23 PM)miczuq napisał(a): [ -> ]witam przychodzę do was z pewnym problemem. mianowicie ostatnio założyłem sobie nowy profil.grałem na nim ok 4 dni . do tego czasu Wbiłem na nim 10lvl. dzisiaj wchodzę i patrze że tego profilu już nie ma i gra każe zakładać nowy . czy ktoś wie dlaczego tak jest oraz jak to naprawić. za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Smile

Pokaż log z gry. Można tam odczytać kilka ciekawych i bardzo ważnych rzeczy i tam można zobaczyć błąd. Wink
(30/06/2020 08:34 PM)PLAYER napisał(a): [ -> ]Gra kupiona, czy piracka?
kupiona
(30/06/2020 08:36 PM)Jakubek napisał(a): [ -> ]
(30/06/2020 08:23 PM)miczuq napisał(a): [ -> ]witam przychodzę do was z pewnym problemem. mianowicie ostatnio założyłem sobie nowy profil.grałem na nim ok 4 dni . do tego czasu Wbiłem na nim 10lvl. dzisiaj wchodzę i patrze że tego profilu już nie ma i gra każe zakładać nowy . czy ktoś wie dlaczego tak jest oraz jak to naprawić. za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Smile

Pokaż log z gry. Można tam odczytać kilka ciekawych i bardzo ważnych rzeczy i tam można zobaczyć błąd. Wink
https://imgur.com/a/mV9ETUe
Niestety, ale nic na zdjęciu nie widać. Skopiuj całą zawartość i rób według tego poradnika: http://etrucks.pl/thread-48454.html
Po oględzinach zamieszczonego zdjęcia podejrzewam, że kolega posiada piracką wersję Wink
(30/06/2020 09:13 PM)Kalim napisał(a): [ -> ]Po oględzinach zamieszczonego zdjęcia podejrzewam, że kolega posiada piracką wersję Wink

Po ponownym spojrzeniu znalazłem element, który wskazuje na piracką wersję gry. Dzięki Kalim.
Przekierowanie