eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zlecenia nie dla Tirów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra ETS2 to jak wiadomo nie tylko jazda Tirami, ale również buraki, czy osobówkami. Ale tworzy się moje pytanie. Co mam zrobić z jakiego moda czy coś użyć dla autobusów czy dla osobówek jeżeli takowe istnieją?
Siemka

Np. to Wink




Nie interesuję się innym rodzajem transportu jak ciężarówki także ciężko mi się wypowiedzieć w tym temacie Wink Spróbuj poszukać na YT. Gdzieś tutaj widziałem na forum relację ludzi którzy jeździli busami z ludzmi Big Grin
Co do osobówek to jest tego od groma, jedne lepsze jakościowo drugie gorsze, zależy od preferencji a głównie wersji gry.
Ja sobie śmigam na zmianę. Nieraz autokarem (sam mod passenger) nieraz osobówką z kempingiem pozwiedzać świat

Odnośnie powyższego moda, nabyłem go, ale bez autobusu nie pograsz. Musisz kupic w salonie. Aby kupić w salonie autobus. Musisz mieć kasę / punkty xp. Czyli najpierw trzeba uzbierać kasę i xp a potem dodać moda. Właściwie to bardziej chodzi o tą "niewidzialną naczepę" do zabierania pasażerów z terminala. Chyba, że kupisz autobus za te kilka euro od autora.
Przekierowanie