eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: negatyw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji mam takie cos-
Niestety nie moge skopiowac zrzutu ekranu( chyba brak umiejetnosci) ale wyglada to tak jakby byla silna mgla a obiekty i niebo sa czarne albo kolorowe.Pomoze ktos?
(23/07/2020 07:57 PM)dziadekjacek napisał(a): [ -> ]po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji mam takie cos-
Niestety nie moge skopiowac zrzutu ekranu( chyba brak umiejetnosci) ale wyglada to tak jakby byla silna mgla a obiekty i niebo sa czarne albo kolorowe.Pomoze ktos?

zrób zrzut ekranu f10 bo tak będzie ciężko pomóc
(23/07/2020 08:17 PM)Kaktusik585 napisał(a): [ -> ]
(23/07/2020 07:57 PM)dziadekjacek napisał(a): [ -> ]po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji mam takie cos-
Niestety nie moge skopiowac zrzutu ekranu( chyba brak umiejetnosci) ale wyglada to tak jakby byla silna mgla a obiekty i niebo sa czarne albo kolorowe.Pomoze ktos?

zrób zrzut ekranu f10 bo tak będzie ciężko pomóc
Chodzi o to ze jak chce dodac zalacznik (zrzut) dostaje informacje iz plik zrzutu nie jest obslugiwany nie jest to jpg
(23/07/2020 09:04 PM)dziadekjacek napisał(a): [ -> ]
(23/07/2020 08:17 PM)Kaktusik585 napisał(a): [ -> ]
(23/07/2020 07:57 PM)dziadekjacek napisał(a): [ -> ]po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji mam takie cos-
Niestety nie moge skopiowac zrzutu ekranu( chyba brak umiejetnosci) ale wyglada to tak jakby byla silna mgla a obiekty i niebo sa czarne albo kolorowe.Pomoze ktos?

zrób zrzut ekranu f10 bo tak będzie ciężko pomóc
Chodzi o to ze jak chce dodac zalacznik (zrzut) dostaje informacje iz plik zrzutu nie jest obslugiwany nie jest to jpg

to otwórz zdjęcie w paint i zapisz jako jpg i dodaj na igmur lub na inny serwer i dodaj tutaj
Przekierowanie