eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: pomoc w instalacji Southern Region map v.9.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, czy mapa Southern Region map v.9.0 wymaga rusmap? Czy na sam promods mogę to wgrać? Jaka jest kolejność plików i czy potrzebny do tego jakiś road conections?
Nie wydaje mi się aby wymagał. Kolejność plików która u mnie działa to:
SR english names
SR Promods ferry
SR def and map
SR model 1
SR model 2
SR model 3

Pliki mam umieszczone pod plikami z ProMods
Dzięki kolego, warto to ściągać? jakieś traski mniej utwardzone, znudziły mi się autostrady Smile
Warto, świetna i wymagająca mapa. Jest dużo krętych i ciasnych dróg, nowe modele (w tym naprawdę długie pociągi) i całkiem sporo offroadu np szutrowe odcinki w środku lasu. Jak wgrasz Ferry connection to masz kilka promów z Promods, z Grecji chociażby i nie musisz jeździć na około przez Rusmap żeby się tam dostać Smile
po rozpakowaniu mam tylko dwa pliki model 1 i 2 wersja 9.0 tak ma być? I czy możesz podać linka do english names bo znalazłem tylko do wersji 8.0

Edit. wszystko działa z plikiem names od 8.0. Dziękuję za zainteresowanie tematem.
Mapa jest na prawdę spoko klimatycznie. Jest też prom z Rumunii. albo tak jak to robię - kupić garaż na SR i przenosić się tam managerem kierowcy.
Przekierowanie