eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Potencjalny mod na pasażera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, już dawno temu podczas gry w ETS2 wpadł mi do głowy pewien pomysł na mod, którego nie mam szansy zrealizować (bo się po prostu na tym nie znam) i którego pewnie nikt nigdy nie zrealizuje, ale co mi szkodzi, podzielę się tymi przemyśleniami Big Grin

Myślałem sobie wówczas, rozmawiając w trakcie gry z kolegą, jak ciekawą opcją byłoby dołączenie do rozgrywki dodatkowego "gracza" który zajmowałby miejsce na siedzeniu pasażera. Miałby możliwość rozglądania się po kabinie w czasie rzeczywistym, gdzie równocześnie byłby połączony dźwiękowo z hostem, kierowcą, i mógł sobie po prostu z nim rozmawiać i biernie oglądać Europę z fotela obok.

Tak, wiem, brzmi potwornie skomplikowanie i nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek coś takiego wykona, ale to tylko mój drobny pomysł, taka zwyczajna fantazja która pewnie i tak zostanie w sferze marzeń Wink

Ale jestem ciekaw co o czymś takim sądzicie Smile
Raczej nie da rady zrobić takiego czegoś w ets Tongue
Tylko po co? Sam w sobie ets jest nudną grą xdd
Hmm. To można by zrobić coś nie czysto etsowego, ale no... Jak już, to sam dzwięk byłby do zrobienia, komunikacja, ale to musiałby być program podpięty tylko pod ets2. Na fotel można by dać animację po prostu, o ile nie miałaby ona symulować jakiegoś ruchu. Osoba mogłaby mieć jakiś profil sterowany botem, żeby jechał identyko jak kierowca, predkość cel itd., no i mod na kamerę np. Tylko, że byłoby to trudne, czasochłonne i zależy, czy zasób gry by na to pozwolił, ale raczej jest to ciężkie, bez programowania nieosiągalne, no i nie czystoetsowe.
Przekierowanie