eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, korzysta ktoś z innego programu oprócz zModelera który jest płatny i nigdzie nie ma dostępnego cracka? Na przykład Blendera, i czy gorzej się to robi niż w zmodelerze? Albo może ktoś robi za darmo w zmodzie ale wątpię xD
Nie ma chyba większego wyboru niż Blender i Zmodeler. Osobiście korzystam z tego pierwszego i bardzo polecam. Jeśli chodzi o porównanie i trudność w obsłudze to wybieram blendera pewnie dlatego, że ze Zmodelerem miałem małą styczność a blender jest mi znany od bardzo dawna. W obu przypadkach porównując najnowszą wersje Zmodelera do blendera jesteśmy w stanie uzyskać to samo. Wybierając blendera przygotuj się na zżeranie dużej ilości pamięci RAM i dosyć częstą niestabilność podczas korzystania i edycji "cięższych" modeli ale to już pewnie zależy od danego sprzętu. Big Grin Jak masz jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć w tym wątku. Ok
A słuchaj, mógłbyś dać nazwy albo linki do wtyczek które mogą otworzyć plik .z3d w blenderze?
Blender nie otwiera z3d.
Zmodeler 3 to wielka kupa(prosty przyklad maping kabiny zmodeler sie laguje a blender smiga) modeluję w blenderze ale jakoś nie potrafię edytować modeli z etsa w nim coś ta wtyczka mi nie działa.Więc na początek poleciłbym ci blendera jest za darmo i ma więcej możliwości
Przekierowanie