eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Prace Rafik12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć w tym wątku od czasu do czasu będę dodawać fotki z moich prac w Zmodelerze oraz z Map Editor czyli ME

Na pierwszy ogień postanowiłem na nowych drzewkach ogarnąć mana od Madstera na nową wersję 1.39 aby w Vs wszystko działało. Zrobiłem wszystkie potrzebne animacje i wiele rzeczy aby model działał. Jeszcze mały dopisek w d*pie mam że do reworked a nie jakiś super poli model

Kilka fotek z prac:

Image

Image

Image

Image

Image

Oczywiście wszystkie typy kabin jak i nadwozi sprawne w 100%

Zapraszam do opinii Smile Pozdrawiam
Zmień format zdjęć na właściwy (jpg) Wink
Witam ponownie dzisiaj pokaże wam mały projekcik tabliczki ala szpaku

Image
Image

Image

Image

A tak to wygląda w interiorze i exteriorze

Image

Image

Jeżeli chodzi o Mana jest on już bezawaryjny pod kwestią użytkowania moda na wersji 1.39. Zapraszam do oceny mojego wątku
Extra 10/10
Powodzenia Wink
Witam serdecznie dzisiaj pokaże wam kilka fotek z ostatnich prac nad nową wersją bazy dla firmy Termex oczywiście dla najnowszej wersji gry jak i polanda oraz promodsa

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Od razu mówię że nie jest to jeszcze finalna wersja i posiada oczywiście kilka błędów do poprawy . Zapraszam do oceny Smile
Witam, powoli zaczynam dłubać przy kolejnym zestawie typu BDF a tym razem jest to Man Euro 5 od Madstera czyli kolejny reworked haha

Image

Image

Myślę że mogę powiedzieć że mam na tych zdjęciach ok 60 % pozostaje wypalić Ao na poszczególne elementy a w szczególności poprawić logo z nazwą i adresem firmy bo oczy bolą

Zapraszam do oceny i komentowania mojego wątku. Krytykę bez problemy wezmę na klatę. Szerokości
Ojj ten napis na drzwiach tylnich to mi się nie widzi totalnie, tak to całkiem spoko Big Grin
kolejny reworked haha
(08/02/2021 04:28 PM)sołtys napisał(a): [ -> ]kolejny reworked haha

Pisze chłop który sam nimi jeździ. X D
(08/02/2021 04:49 PM)uszatohombre napisał(a): [ -> ]
(08/02/2021 04:28 PM)sołtys napisał(a): [ -> ]kolejny reworked haha

Pisze chłop który sam nimi jeździ. X D

Wypomina mi to gość o nicku uszatohombre. Phi. Szalik Transport.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie