eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Proszę o pomoc z modem morze czarne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, potrzebuję pomocy z modem Road to the baltic sea. Chodzi o to że gram w ETS posiadając następujące DLC:
- Going East
- Heavy Cargo Pack
- Specjal Transport
- Scandinavia
- Vive La France
- Italia
- Beyond the Baltic Sea
Oprócz tego co wyżej mam też zainstalowane
- Promods 2.41
- Poland Rebulding 2.32

Gra działała bez zarzutów. Wczoraj z racji iż jest promocja w sklepie Steam zakupiłem sobie dodatki
- High Power Cargo Pack
i - Road to the Black Sea

i tu się pojawił problem....

Po zainstalowaniu i załączeniu gry pojawił się następujący komunikat:
"zainstalowany dodatek nie jest kompatybilny z aktualna wersja gry euro truck simulator" - chodzi o Black Sea.

Po wczytaniu profilu okazało się że dodatek "Black Sea" nie jest aktywny.
Utworzyłem więc nowy profil i na nim również nie działa ten dodatek.

Co może być przyczyną?
p.s. wersja gry to cały czas 1.35 - nic nie grzebałem przy tym
Takie są efekty siedzenia na starszych wersjach gry, totalnie nie rozumiem czemu grasz na 1.35.
Powiedz mi jedną rzecz, jak chcesz, aby DLC, które zostało wydane 5 grudnia 2019 roku, współpracowało z wersją gry, która została wydana 5 czerwca 2019 roku? Wystarczy, że zrobisz aktualizację gry i problem zostanie rozwiązany. Tongue
dziękuję za odzew w temacie Smile zanim dostałem odpowiedź zacząłem niecierpliwić i zrobiłem reinstalkę gry.
Powiedzcie mi jeśli możecie, czy mody Poland Rebuilding 2.4.4+Promods 2.51+RusMap 2.3.1 będą kompatybilne z najnowszą wersją gry? (jeszcze nawet nie wiem jaki ma symbol bo ściąga warsztat steam). pozdrawiam
- ProMods 2.51
- Poland Rebuilding 2.4.4
- RusMap 2.3.1

są to mapy na patch 1.39 Smile
no tak , ale wlasnie po reinstalce gra sie zaktualizowała do 1.39 , wiec myśle ze bedzie śmigać Smile
Przekierowanie