eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Poradniki zmod3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Chcecie serie wideoporadników do zmodelera3? Smile bo chodzi mi to po głowie żeby zrobić dla kazdego takie coś
Zawsze się przyda sięgnąć do dobrego źródła Big Grin Czekam, więc na poradnik
No spoko pomysł, zawsze komuś się pewnie przyda Wink
To kręć bo zawsze się to komuś przyda zwłaszcza, że poradników w naszym języku jest trochę mało jeśli chodzi ogólnie o moddowanie w ETSie.
Dzięki za opinie, ktoś jeszcze się wypowie? Smile
Kozak pomysł czekam na filmyTongue
Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł, bo nie jedna osoba chciałaby nauczyć się, chociaż podstaw ZModa, a nie ma możliwości, ponieważ nie ma jej kto wytłumaczyć, czy też nie nauczy się tego z zagranicznych filmów. Cool
Fajna inicjatywa, wielu osobom się to przyda, jednakże dużo jest poradników typu "zmod 3 podstawy import/export" a brakuje poradników bardziej zaawansowanych np. Tworzenie lightmasków, UV mapping czy chociażby zabawa flarami lub tworzenie pinesek od podstaw. Nie mówię że ich nie ma wystarczy znać podstawy języka angielskiego czy niemieckiego ale fajnie by było słyszeć też polski komentarz Szczerbol
Początkowo oczywiście chcę zacząć od podstaw właśnie, żeby to była cała seria od początku do końca co jak robić

Edit. Z kamerką czy bez? Big Grin
Jak chcesz to już wybór należy do ciebie
Stron: 1 2
Przekierowanie