eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Błąd/crashowanie podczas gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, przede wszystkim chciałem się przywitać jestem nowy na forum.
Mam problem po zainstalowaniu w ets 1.40 dodatku promods 2.52. Podczas gry nagle zacina ją i wyrzuca mi błąd który pokażę w screenie niżej, dodaje również log z gry.
Moje mody to
promods 2.52
promods trailer and company
promods cabin accesories

Błąd w grze:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Log z gry:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Masz pirata czy legalną wersję?
@superpiotr4 legal ze steama
Dodam że spróbowałem pograć w atsa (też legalna wersja że steam bez żadnych modów) i dzieje się to samo.
(07/04/2021 06:38 AM)Panki napisał(a): [ -> ]@superpiotr4 legal ze steama
Dodam że spróbowałem pograć w atsa (też legalna wersja że steam bez żadnych modów) i dzieje się to samo.

Widzę w game.log, że masz jakieś problemy z modem Cabin Accesories od Promods. I problemy z samym dx11. Nie wiem, gdyż nie korzystałem nigdy z Promodsa (raz tylko) , więc spróbuj odpalić grę ponownie bez niego. I jakbyś mógł, podaj specyfikację swojego komputera.

P.S: Jak będziesz odpalał grę bez Promodsa, zrób to na czystym save.
@superpiotr4
I5 5200
8gb ram
GE force 940m 2gb
Ssd
Laptop może nie najnowszy, ale nigdy z etsem nie miał problemu.
(07/04/2021 05:32 PM)Panki napisał(a): [ -> ]@superpiotr4
I5 5200
8gb ram
GE force 940m 2gb
Ssd
Laptop może nie najnowszy, ale nigdy z etsem nie miał problemu.

Widzę, że parametry są w porządku, więc stawiam, że coś może z Promodsem. Jak mówiłem spróbuj bez niego. Jeżeli problem się powtarza, daj znać, zasugeruje inne rozwiązanie.

Chcę ci jeszcze zadać jedno pytanie: Kiedy i po jakich wydarzeniach nastąpił problem? Co robiłeś przed wystąpieniem problemu (mam na myśli wtedy, kiedy jeszcze gra działała na 100% (nie wywalała do pulpitu) )
Przekierowanie