eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Renault Range T [1.39]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siema! Jako że nie grywam już w ETS'a długi czas to nie zależy mi już na niczym także łapcie Range T przy której chwilke spędziłem. Pare rzeczy jest jeszcze do ogarnięcia, ale niektórzy dadzą rade :>

Działa na 1.39, miłego Big Grin

https://sharemods.com/fzs7t6efrq04/Renau...9.scs.html

Image
Fajne, fajne przyda się Big Grin
no i koxxx
niezle, ze jak rosiak zrobil i wystawil to nagle nie zalezy ci na tym modelu XDD nie chce ci przypominac ale ludzie ci placili za ten model, bo go sprzedawales a teraz go wydajesz, no 200iq
dymy hereee
Widzisz taka mentalność Polaka, samemu jak sprzedawać to git, a jak ktoś sam chciał sprzedać to sie przypomniało że istnieje i trzeba wydać. Już mniejsza o większość, że niektóre maty wyglądają do kitu, bywa.
(27/04/2021 06:46 PM)Wojtek! napisał(a): [ -> ]Widzisz taka mentalność Polaka, samemu jak sprzedawać to git, a jak ktoś sam chciał sprzedać to sie przypomniało że istnieje i trzeba wydać. Już mniejsza o większość, że niektóre maty wyglądają do kitu, bywa.

Nie jestem tutaj za nikim ale od Konrada maty są lepsze na uj sie klocic
(27/04/2021 06:40 PM)Igieev_ napisał(a): [ -> ]nie chce ci przypominac ale ludzie ci placili za ten model, bo go sprzedawales a teraz go wydajesz, no 200iq

to nie przypominaj bo glupoty pierdolisz Szczerbol
(27/04/2021 08:04 PM)Tytusik86 napisał(a): [ -> ]
(27/04/2021 06:40 PM)Igieev_ napisał(a): [ -> ]nie chce ci przypominac ale ludzie ci placili za ten model, bo go sprzedawales a teraz go wydajesz, no 200iq

to nie przypominaj bo glupoty pierdolisz Szczerbol

A chcesz wmówić że nie sprzedawał?
(27/04/2021 08:35 PM)Wojtek! napisał(a): [ -> ]
(27/04/2021 08:04 PM)Tytusik86 napisał(a): [ -> ]
(27/04/2021 06:40 PM)Igieev_ napisał(a): [ -> ]nie chce ci przypominac ale ludzie ci placili za ten model, bo go sprzedawales a teraz go wydajesz, no 200iq

to nie przypominaj bo glupoty pierdolisz Szczerbol

A chcesz wmówić że nie sprzedawał?

A chcesz wmówić że nie ma różnicy między wystawianiem na sprzedaż a SPRZEDANIEM? "elo"
Stron: 1 2 3
Przekierowanie