eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Modele by Dominiko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdecydowałem się udostępnić moje modele z niedokończonej mapy pomorza... może komuś się przydadzą.

W paczce znajdziecie wszystko to co na zdjęciach:

Image

Image

Image

Image

Modele wrzucam tylko na forum eTrucks.pl i proszę o nie wynoszenie ich na inne fora!
Przy użyciu modeli w jakimkolwiek projekcie proszę o wpisanie mnie na listę autorów.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Przydadzą się :E
Dzięki bardzo za te modele Wink
Nie pogardzę tymi modelami :E
These are really beautiful models that you have created.

May I add them to my card project and of course your name will be in the credits?
(19/09/2021 08:02 PM)The Nightgames1895 napisał(a): [ -> ]These are really beautiful models that you have created.

May I add them to my card project and of course your name will be in the credits?

Yes, when you write me in the credits Wink
nie wiem czy cos zle tu mam, albo cos z modelami ale slupek i niektory inne modele ktore sa w tym modzie nie dzialaja, mi poprsotu wywala gre niestety a reszta np dino dziala,
(26/11/2022 05:24 PM)fh_ napisał(a): [ -> ]nie wiem czy cos zle tu mam, albo cos z modelami ale slupek i niektory inne modele ktore sa w tym modzie nie dzialaja, mi poprsotu wywala gre niestety a reszta np dino dziala,

Może w nowszych wersjach gry coś się zepsuło, trzebaby to przystosować. Dawno nie robiłem nic w EuroTrucku i niestety brakuje na to czasu, ale dzięki za zwrócenie uwagi Wink.
nie ma sprawy, te modele sa fajne i wlasnie chcialem je uzyc do mapy co robie w skali 1:1 wiec te modele by sie przydaly Smile
Przekierowanie