eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ᴄᴢᴛᴇʀᴇᴊ ᴍᴜsᴢᴋɪᴇᴛᴇʀᴏᴡɪᴇ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć. W tym temacie będziemy wrzucać wstawiać zdjęcia z wirtualnych tras jak i z prac w programach do obróbki modeli 3d Cool
Jako, że wypada zacząć wątek jakimś zdjęciem to ja zacznę Tongue
Image
Image
Jest elegancko Big Grin

KoczajPL wyśrodkuj zdjęcie Wink
Tandemami przez landy Cool
Image

Rozładowany kręcę 45 a Sławciu podjeżdża na miejsce zrzutki tyłem Szczerbol
Image
Rolleyes
Image
Świetne fotki i tandemiki, zróbcie jeszcze nowe Volvo w takim tandemie i dołączam na piątego Wink
Range T w tendemie spoko wygląda Smile foty są ciekawe
solo trip
Image
Poniedziałek
Z samego rana przywiozłem ciuchy i inne pierdoły do klamota coby potem czasu nie marnować, pojechałem załatwić sprawy urzędowe. Koło 10 pojechałem na myjnie i przygotowałem auto do jazdy :E
Image

Pojechaliśmy ze Sławkiem się załadować, dostaliśmy załadunek w te same miejsce więc trzymaliśmy się razem. Niestety po dotarciu na firmę okazało się, że musimy poczekać więc zostawiliśmy przyczepy i pojechaliśmy do sklepu na zakupy
Image

Po godzinie 13 dotarliśmy spowrotem na firmę. Szaszka przyszedł kwadrans później informując nas o numerach ramp. Podjechaliśmy i od tego momentu wszystko przebiegło gładko. Zaczeliśmy swoją podróź do Rumuni
Image

Po paru godzinach byliśmy na miejscu. Zaparkowaliśmy przed firmą i poszedłem zanieść papiery. Magazynier przyszedł po 5 minutach pokazując nam miejsca gdzie mamy zaparkować
Image

Następnego dnia mieliśmy wziąć ładunek z tej samej firmy, za zgodą kierownika zostawiliśmy przyczepy na firmie i pojechaliśmy w poszukiwaniu parkingu
Image

Po jakimś czasie znaleźliśmy zajazd, zaparkowaliśmy, obejrzeliśmy mecz i każdy położył się spać w swoim łóżku wiedząc, że kolejny dzień może być gorszy od dzisiejszego...
Image
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie