eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Fotki Bookinga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Bry Den, zakładam wątek gdzie w odpoczynku od edytora ponieważ że jestem maperem to nie oznacza że tylko mapuje w ETS2 i nic więcej. Zrobiłem sobie CZYLYNDŻ by pierwszy raz w tej grze jedną ciężarówką zrobić 100 000 km. Wybrałem sobie do tego scanie
Image
Rozpocząłem trasę która miała ostatecznie 1956 km, Södertälje >>> Mediolan.

Ucze się jeszcze robić fotek więc Szczerbol

Pod Spodem MALUTKI spam fotek z trasy (w folderze z zdjęciami miałem ich 2 razy więcej ale starałem się ładne wybierać
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Piiękne Fotunie Big Grin
Świetne fotysze i ujęcia Cool
Fajne są te Twoje fotkiSmile
Foty świetnie się prezentują Smile 10/10
Witam. Zrobiłem kolejną trase która liczy 1862 km. z Mediolanu do Wexford. Znowu Spam fotek. Mam nadzieje że podobać wam się będzie harmonogram czyli w Poniedziałek raport z edytora a w piątek fotki z etsa :E
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Stało się coś czego się spodziewałem czyli duże opady śniegu
Image
Po kilkudziesięciu kilometrach był remont drogi i o mały włos byłaby kolizja
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
I to koniec tej Trasy
Image
Image
Chłop w myślach czyta, miałem podobny temat zrobić :E
Fotki nawet mogą być Wink
Ogromna i bardzo dobra fotorelacja oraz fajne różnojakie pstryki Smile
Bardzo duża i dobra fotorelacja w większości już w zimowych klimatach (choć jeszcze zimy nie maTongue) Smile
(12/11/2021 04:54 PM)Old Ted napisał(a): [ -> ]Bardzo duża i dobra fotorelacja w większości już w zimowych klimatach (choć jeszcze zimy nie maTongue) Smile

E no bo ja lubie zime, u mnie w realu też bardzo zimno sie robi więc tylko śniegu brakuje :E
Stron: 1 2
Przekierowanie