eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ATRANS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Image
Jesteśmy świeżą powstałą firmą transportową. Działamy na wielu płaszczyznach w transporcie krajowym i międzynarodowym, dostosowując się do potrzeb klienta. W realizacjach powierzonych nam usług jesteśmy niezawodni, a to, co nas wyróżnia, to przede wszystkim rzetelność, terminowość oraz pasja. Doradzimy rzetelne rozwiązania oraz zorganizujemy w profesjonalny sposób każdy rodzaj transportu leżący w naszych kompetencjach.
Przewożone towary objęte są polisą ubezpieczeniową (OCP) w wysokości 100 000 Euro. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, pozwalający dokładnie określić lokalizację przewożonego towar.


Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości!

NASZE ZESTAWY
Marka: Daf
Model: XF 105
Moc: 460KM
Rok produkcji: 2011
Przebieg: 978000


Image

Marka: Man
Model: Tgx
Moc: 480KM
Rok produkcji: 2016
Przebieg: 546000


Image

Marka: Man
Model: Tgx
Moc: 460KM
Rok produkcji: 2020
Przebieg: 148000


Image
Korzystając z chwili wolnego napisze raport z dzisiejszego dnia otóż rano udałem się na załadunek papieru do Wrocławia załadunek poszedł bardzo ekspresowo bo po godzinie byłem już załadowany lecz z dokumentami już im sie tak nie śpieszy stoję pod cieciówką już 3 godziny i nie wiem co dalej. Mam nadzieje że do wieczora wyruszę już do Austrii. Szerokości!
Image
Powodzenia! Smile
Jest dobrze, ale prezentacja mogła by być lepsza. Powodzonka Smile
Staraj się nie robić pogrubionego tekstu do każdej wiadomości, i wyśrodkuj zdjęcia oraz pobaw się opcjami edycji i ustawieniami tekstu Wink
(16/02/2022 11:31 AM)konradeev napisał(a): [ -> ]Staraj się nie robić pogrubionego tekstu do każdej wiadomości, i wyśrodkuj zdjęcia oraz pobaw się opcjami edycji i ustawieniami tekstu Wink
Dzięki za rade. Pozdrawiam szerokości
(16/02/2022 10:21 AM)Budyń :)) napisał(a): [ -> ]Powodzenia! Smile
Dzięki szerokości!
Siemanko łapcie kilka fotek z dzisiejszej trasy na Rumunie


Image

Image

Image

Image
Fajny zestaw Smile
Całkiem ładne się zestaw przedstawia i szerokości i przyczepności Wykrzyknik
Stron: 1 2
Przekierowanie