eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Klasykiem przez Europe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam w tym wątku przedstawie wam ciekawostke jaką niewątpliwie są trasy po kontynencie europejskim czymś tak archaicznym jak Mercedes SK 1853 V8.

Pierwsza Trasa:
Towar:
Kontener-cysterna z paliwem.
Trasa:
Wrocław(PL)-Plewen(BG)

Załadunek jak i większa część trasy przeminęła z wiatrem bez ekscesów. Fotek nie robiłem ponieważ uczyłem sie jazdy tym skansenem na kołach.Samochód spisywał sie wyśmienicie a jego niepowtarzalny klimat umilał podróż po drogach krajowych jak i autostradach.
Czas na kilka fotek z trasy:
Gdzieś w Rumunii:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Jazda przez Bułgarie(Kozłodoły):
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Czas na pauze
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Zjazd na firme:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

pucha rozładowana i czekamy na dalsze dyspozycje.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jest to pierwsza relacja od kilku lat więc prosze o wyrozumiałość i o rady co można dalej poprawić( mody na grafe odpadają bo nie zamierzam wykończyć mojego lapka a i mnie efekt użycia nakładki GeForce experience zadowala).

Pozdrawiam
Marcin

P.S. Graty dają rade Wink
Wreszcie na temat coś hehe, jest dobrzeWink
Podziekował za odpowiedź. Pytanko do ogółu: Jak widzicie podkontenerówke pod tym zabytkiem?? Lepsza ona czy może lepiej chłodnie/firane do niego doczepić ( krone lub schwarzmuller)?
Ja bym poszedł tropem klasyków i walnął jakąś starą naczepę,burtową na przykład Wink
Jak tak śmiesz paliwo z Pl wywozić??!! Zapodam na "krokodyle" !! Widziałem kilka njusów że AMW sprzedaje klasyki ale żeby merc moro był gdzieś na stanie??
To są barwy zimowe bundeswehr-y Wink
Piękne Ujęcia Smile
Podziękował za opinie Smile staram sie jak moge i stwierdzam że narzędzie do grafiki od nvidii to potężna broń Big Grin
Bardzo fajne fotkiSmile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie