eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Przyczepa ze skrętną osią!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie mobilki. Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale. Przeszukałem internet i nie znalazłem odpowiedzi na bardzo ważne pytanie:

Czy istnieje symulator albo odpowiednie mody, które dają możliwość jazdy solówką z "karuzelą" czyli przyczepą ze skrętną pierwszą osią?

Cały problem polega na tym, że wymaga to dwóch punktów łamania zestawu. Marzy mi się granie w coś takiego, ale nigdzie nie znalazłem informacji czy to w ogóle jest możliwe. Najlepiej gra na ps4. Nie jestem na bieżąco z grami. Ostatnia w jaką grałem to hard truck 18 wheels of steel xD od tamtego czasu na pewno dużo się zmieniło. Ehhh na starość zachciało się grać w gry z ciężarówkami tak jakby jeżdżenie prawdziwymi mi nie wystarczało xD pozdrawiam!
Tak są takie mody do ets2 Smile np do mana,mercedesa czy scanii Smile
Są takie mody do ETS2 ale gra jest jedynie na PC (planują niby konsolę ale to na razie tylko plany twórców gry no i nie wiadomo jak tam z modami będzie bo w standardzie tego jeszcze nie ma w grze - też jako plany).





Na PS4 masz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. i tam też jest taka opcja.
Image
Image
Czyli podsumowując można sobie polatać scyzorykiem na ps4 w "on the road" a w ets2 tylko na PC i tylko z modami?
(21/02/2022 10:49 PM)3afro3 napisał(a): [ -> ]Czyli podsumowując można sobie polatać scyzorykiem na ps4 w "on the road" a w ets2 tylko na PC i tylko z modami?

Dokładnie tak jest.
Przekierowanie