eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Lisek robi mapę więc jesteśmy zgubieni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka

Jestem LisC4011. Możecie mnie kojarzyć jako PoopBall2 i moje niedokończone projekty, które nawet się dobrze nie zaczęły Sad

Jednak od dwóch tygodni zacząłem projekt, który jeszcze nie ma nazwy. Chociaż że jeszcze nie umiem zrobić znaku wjazdu do miejscowości, to teraz się tak szybko nie poddam.

Mapa totalnie fikcyjna, skala 1:1, pierwsze kilka dróg zrobione, jak najładniej jak umiem. Osobny moduł.

Image
Pewien domek... Co tu mówić.

Image
Pseudo-Żabka

Image
Zdjęcie z góry mapy. Po lewej na dole są informacje, dużo informacji...

Będę pracował nad tą mapą. Na pewno łatwo się nie poddam.
Zapraszam do ocenki...
Cześć

P.S. Grafika jest brzydka bo komputer. Mapa ma w miarę możliwości nową roślinność, drogi i tekstury.
Polecam ci freestyle w edytorze, a jak zoptymalizujesz sobie pracę w edytorze to wtedy zabierać się za coś poważniejszego Wink
Wiesz ocb... Utrata chęci do robienia czegoś w ME.
Polska Grand Utopia?
Polecam, puść wodze fantazji, zrób Polskę po polsku, ale z przytupem.
Gratuluję samozaparcia, ja od edytora odbiłem się po KILKU PIERWSZYCH kontaktach. Narzędzie wybitnie upośledzone i wybitnie nieintuicyjne. Jak ktoś kiedyś myślał, że Windows 8 był mało intuicyjny to polecam kontakt z edytorem, depresja gwarantowana. To nie Cities Skylines XD
Nie wiem co oceniać, ciemne zdjęcia na których nic nie widać, na trzecim zdjęciu to samo + jeśli to jest wszystko co zrobiłeś do tej pory to niezbyt się to nadaje do oceny, zrób więcej wklej porządne zdjęcia to będzie można coś powiedzieć ; )
Siemka!

Mapę robiłem, męczyłem się, i wygląda to! (jakoś...)
Farma jest zrobiona. Zrobiłem ją jak umiałem.

Jeszcze powiem że małą siatkę dróg musiałem robić półtora godziny, a zabudowuje ją od ok. 5 godzin...

Zdjęcie tej farmy:

Image

I taka firma:
Oświetlona tak, że w godzinie nocnej ME mi tak ścina XD

Image

Mapa może wyglądać brzydko ale to nie komputer z NASA.
Można komentować bo więcej widać.
Cześć.
Popracuj troszeczkę nad łączeniem różnych elementów mapy. Zwróć szczególną uwagę, na łączenia dróg z trawą i innych nawierzchni z budynkami. Warto dodać tam jakieś detale, albo chociaż krawężnik.
(20/05/2022 02:48 PM)Truckere napisał(a): [ -> ]...Warto dodać tam jakieś detale, albo chociaż krawężnik.

Będę takie dodawał.

---

Na chwilkę zrobiłem sobie przerwę i po prostu eksplorowałem nawet niezłą mapę Own Sealandia.

Muszę dokończyć ,,Hel" i coś wstawię.
W czasie najbliższego tygodnia będą zdjęcia.
Siemka!
Dzisiaj kilka zdjęć z mapy. Napisałem że
Cytat:Skończę ,,Hel" i coś wrzucę
Helu nie dokończyłem, przeniosłem się na Strefę przemysłową w miejscowości Wałno.

Najpierw ten nie dokończony ,,Hel"

Image

Firma Tradeaux

Image

Galeria Handlowa działająca jako firma Kaarfor

Image

Image

EDIT: Zrobiłem video na którym pokazuje Hel. Pamiętajcie, że jeszcze będę nad tym pracował ale można to już bardziej ocenić:





Dzisiaj tylko 4 zdjęcia więc i tak dużo biorąc pod uwagę ten wątek
Ocena?
[Komputer nie jest z NASA]
Przekierowanie