eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z lagami w grze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wam wszystkim, przychodzę do was po pomoc, bo nie mam pojęcia co może być przyczyną zwieszania się gry wcześniej ta gra chodziła bez żadnego problemu na ustawieniach wysokich i nie było żadnych ścinek gry lub lagów w grze.
Nie mam pojęcia gdzie mogę szukać już przyczyny, bo akurat próbowałem się bawić w ustawieniach eksperckich i ustawiałem różne opcje.
Gram na laptopie Acer Nitro 5 z karta graficzną Geforce 1050, 8GB ram i Intel Core i5-8300H CPU 2.30GHZ.

Możecie mi coś podpowiedzieć co mogę zmienić, żeby ta gra zaczęła w końcu chodzić tak jak kiedyś, bo szczerze człowiek chce pograć a nie może Sad
Dzięki za pomoc!
A dodawałeś coś do gry (mody mogą zmniejszać wydajność gry) Pytajnik
Przyczyną może być również aktualizacja samej gry czy też chociażby sterowników od karty graficznej i inne obciążenia komputera (jakieś programy w tle itp.).

Czyli należałoby ograniczyć mody do minimum (mieć tylko te z których rzeczywiście się korzysta) i pobawić ustawieniami w grze (np. trochę zmniejszyć skalowanie, odległość w lusterkach itp.).
Polecam zakładkę ustawienia i ustawienia grafiki.

Ja grałem na 12 letnim laptopie z zintegrowaną i mi 12-23 FPS nie przeszkadzały. Jacy ludzie są teraz wybredni
( żartuje sobie, ale nie z laptopem i fpsami )
Przekierowanie