eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Real Traffic Density ETS2 by cip
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
używa ktoś moda na traffic Real Traffic Density ETS2 by cip bo ja to zainstalowałem i nie widze zwiekszonego ruchu ai tutaj moja kolejnosc ladowania modów
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Tak gram. ilość pojazdów jest zalezna od czasu w grze i od rodzajów dróg. na autostradzie w dzień powinno być więcej samochodów na autostradzie i za to na osiedlowej mniej, tak samo w nocy powinno byc mniej samochodów w miastach.
(27/09/2022 05:54 PM)PatrykPL napisał(a): [ -> ]Tak gram. ilość pojazdów jest zalezna od czasu w grze i od rodzajów dróg. na autostradzie w dzień powinno być więcej samochodów na autostradzie i za to na osiedlowej mniej, tak samo w nocy powinno byc mniej samochodów w miastach.
wiem ze mod stara byc sie realny no ale myslalem ze beda korki w miastach a nie ma o zadnej godzinie mowie o warszawie np
Panie ja ostanio na Paris Rebuild nie mogłem wyjechać z zakładu, cały czas jechały samochody. autobusy i musiałem wymusić i to wieczorem, więc nie wiem od czego to zalezy ale ja pozytywnie oceniam ten mod.
Przekierowanie