eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kupno dodatku że steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Panowie. Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytanie.
Pytanie odnośnie sklepu steam. Chciałbym kupić jedno z dlc. Czy jest możliwość kupienia dlc bez kupowania jakiś kart doładowujących, specjalnych kont itp? Chodzi mi o to, że nie chce podawać żadnych numerów karty ani kupować specjalnych kart pay czy jak to się tam nazywa. Chciałbym kupić poprostu płacąc przelewem z konta mojego banku. Kiedyś nie było takiej możliwości, nie wiem jak jest teraz bo miałem dłuższą przerwę od ets'a.
Pozdrawiam
(25/12/2022 02:47 PM)Danzel napisał(a): [ -> ]Witam Panowie. Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytanie.
Pytanie odnośnie sklepu steam. Chciałbym kupić jedno z dlc. Czy jest możliwość kupienia dlc bez kupowania jakiś kart doładowujących, specjalnych kont itp? Chodzi mi o to, że nie chce podawać żadnych numerów karty ani kupować specjalnych kart pay czy jak to się tam nazywa. Chciałbym kupić poprostu płacąc przelewem z konta mojego banku. Kiedyś nie było takiej możliwości, nie wiem jak jest teraz bo miałem dłuższą przerwę od ets'a.
Pozdrawiam

Możesz zapłacić blikiem, szybkim przelewem. Smile
Od zawsze można było płacić przelewem.
Przekierowanie