eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: American Dream by Byku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko, Po zamknięciu firmy w Europie przeniosłem się do USA w raz z rodziną konkretniej do Texasu do Laredo, obecnie jestem zatrudniony w polonijnej firmie transportowej, jeżdżę głównie do Montany,Oregonu i Californi ale jak wiadomo w transporcie bardzo różnie bywa więc mogą się trafić trasy do innych stanów, auto jakim jeżdżę to klasyczny Pete, naczepa jaką obecnie ciągam to izoterma Wabash 53ft. ale jest to kwestia kilku tygodni i będzie naczepa chłodnia. To tyle, zapraszam to śledzenia moich poczynać w USA Wink


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
No i pięknie, nie jestem sam w z tą Ameryka Big Grin Fajne zdjęcia, czekam na więcej Big Grin
Świetne ujęcia...powodzenia na amerykańskim rynku Smile
Foty bardzo ciekawe Smile
Miała być nieco później ale udało się ogarnąć do końca agregat i kosmetykę i jest Big Grin Oto i ona i cały zestaw w swojej okazałości Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Siemanko, chwilę mnie nie było ale wracam Big Grin. Za wiele się u mnie nie zmieniło poza tym że zostałem Owner Operatorem czyli kupiłem swoją ciężarówkę i śmigam sam dla siebie. Auto opiszę obszerniej jutro jak i jutro wrzucę relację z trasy z Californii do Montany. Ale dalej zostajemy przy Amerykańskich klasykach i chłodnii Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Kilka fajnych fotek Smile
Przekierowanie