eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Projekt Kujawsko-Pomorskie Warmińsko-Mazurskie [ KPWM 1:1 ] Postępy prac nad mapą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Image
PROJEKT KPWM 1:1

Projekt KPWM do gry Euro Truck Symulator 2 to mapa wykonana w skali 1:1. Tereny które będą odwzorowywanie w grze to tereny województw Kujawsko-Pomorskie oraz Warminsko-Mazurskie.


Screen:
Image
Image
Image
Image

Google Maps:
Pod tym linkiem zaznaczony jest aktualny postęp prac. Kolorem czerwonym
zaznaczony jest aktualny plan na mapę, kolor zielony odcinki wykonane w 100%
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Linki:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. | Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. | Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
fajna mapa pozdrawaim
Jak na ten moment po fotkach widzę, że wykonanie jest dość estetyczne więc powodzenia w projekcie i z chęcią czekam na kolejne fotki.
Prace nad obwodnicą Grudziądza dalej trwają
Image
Nie wiedziałem, że dożyję czasów, gdy moje tereny będą 1:1. Powodzenia życzę
Skrzyżowanie ulic Składowa z ul. Magazynową na osiedlu Mniszek w Grudziądzu

Image
Dawno nic nie dodawałem. Obecnie pracuję nad zrobieniem własnych znaków drogowych które posiadają odblask nocą, imitują folię odblaskową 3d i dodatkowo każdy znak będzie posiadał 10 wariantów. Poniżej grafiki Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Warianty:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Zbyt często w Grudziądzu nie jestem ale z chęcią ogram jeśli uda się skończyć Smile
Wygląda obiecująco chociaż mam wrażenie, że przez skalę 1:1 za dużo mówiąc wprost z tym roboty, ale wszystko zależy od twoich chęci. Osobiście bym celował w np. 1:3. Z chęcią kiedyś przetestuję, bo sam bardzo dużo jeżdżę w tamte rejony w realu. Wink Rypin, Brodnica, Toruń, Chełmża, Świecie - mogę jakieś fotki porobić jeśli potrzebujesz.
Timelaps #1 z prac przy mapie


Stron: 1 2
Przekierowanie