eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: RANGE T INTERIOR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje bo ktos nie potrafi uszanowac cudzej pracy

Image

link: https://sharemods.com/b8t3skas82n1/RANGE_T.rar.html
Wielka "praca" dodanie trzech rzeczy i płacz o to...
(29/09/2023 03:12 PM)AroSly napisał(a): [ -> ]Wielka "praca" dodanie trzech rzeczy i płacz o to...

Masz coś jeszcze do powiedzenia mądraliński? Bo wydaje mi się, że jesteś jedną z takich osób, która nie potrafi uszanować tego co ktoś zrobił.
(29/09/2023 04:45 PM)F34TH3R napisał(a): [ -> ]
(29/09/2023 03:12 PM)AroSly napisał(a): [ -> ]Wielka "praca" dodanie trzech rzeczy i płacz o to...

Masz coś jeszcze do powiedzenia mądraliński? Bo wydaje mi się, że jesteś jedną z takich osób, która nie potrafi uszanować tego co ktoś zrobił.

even if the mod is simple,work went into it,and the modder should be respected for taking some of his time to provide a new interior for the community,even if it is paid.10/10
(29/09/2023 03:12 PM)AroSly napisał(a): [ -> ]Wielka "praca" dodanie trzech rzeczy i płacz o to...
jak ty potrafisz lepiej i więcej to sie pochwal, ja szczerze kiedyś siedziałem dużo w Zmodeler i to nie jest tak łatwo dodać nawet takie pierdoły, Teraz po kilku latach przerwy i pracą non stop to bym nic nie umiał dodać
jakaś lokalizacja do txt tablicki?
(20/10/2023 09:20 PM)Konsonex napisał(a): [ -> ]jakaś lokalizacja do txt tablicki?
bczmodding/srodek/tekstury
(29/09/2023 03:12 PM)AroSly napisał(a): [ -> ]Wielka "praca" dodanie trzech rzeczy i płacz o to...
Czy to 20 rzeczy czy 3 rzeczy zawsze to czyjaś praca.
Przekierowanie