eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: INTSUP przez Świat... Czyli screeny z ETS2 od【ɪɴᴛ】S U P
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć.. witam wszystkich. Jestem tutaj dość nowy, a w ETS2 również w sumie świeży. Firmę mam we Francji więc co jakiś czas jeżeli będzie okazja popodrzucam Wam ciekawe zdjęcia z tras i pewnie fajne fotki całych zestawów.

Aktualnie śmigam Renaultem, ale pewnie niedługo nadejdą jakieś zmiany. Poniżej jedna z fotek, a dokładniej kierunek

Aktualne auto gracza: Renault T Evolution
Aktualny poziom gracza: 19
Siedziba: Paryż [FR]

Düsseldorf -> Paris

Image
Niezła fotka ale osobiście wolałbym ich więcej w jednym pościeSmile
Przyjacielu, dziś będzie. Z racji, że jestem w pracy, dodałem na szybko po rejestracji. Dzisiaj czeka mnie trasa około 1300km więc na pewno popstykam coś. Mam wszystkie DLC prócz Bałkanów więc pewnie dodam coś dziś ciekawego "z trasy". Przy okazji Renantka jest już "nowsza" bo po ubpgradeach... więc dziś dam z 3-4 screeny z trasy. Pozdrawiam Cie ciepło.
Ładna ta 1 fotka , i czekam również na większą ilość Smile
Dzięki Wink Dziś postaram się zrobić kilka kadrów, bo traska dłuższa... jakieś tam niby oko mam więc na pewno się coś ustrzeli.. co do oka.. mam nadzieje haha. Biggrin2Biggrin2

Pakiet fot postaram się dodać jakoś między 19 a 20.. Cool

Dziś szykuje się solidny transport także postaram się pofocić i zrobić obszerne zdjęcia.. Szczerze powiedziawszy nie mogę się doczekać jak polecę na Włochy albo do Norwegii, to tam pewnie pocykam fotek.. ale od dziś wszystko na bieżąco, stay tuned. CoolCoolCool
Nooo Panowie także dzisiejszy kurs już za sobą. Dziś jakoś za kółkiem nie siedziało się wybitnie ale udało się dojechać.

Dzisiejsza trasa byłą z Francji do Niemiec.

Trasa: Limoges (Francja) do Hamburg (Niemcy)
Co wiozłem: Zbiorniki ciśnieniowe
Ile km?: Około 1300km.

Wyjechało się w nocy, ponieważ pauzowałem. Na spokojnie bez większego ruchu i korków. Tutaj jeszcze na parkingu przy Francusko/Belgijskiej granicy.
Image

Jak to bywa, nie mogło się obyć bez mniejszych lub większych atrakcji. W tym przypadku wypadek na autostradzie (nie z moim udziałem Big Grin)
Image

Potem już było z górki. Nastał dzień i spokojnie można było jechać. Bez większych korków i ekscesów na trasie przemierzałem kolejne kilometry.
Image

Niemcy to jednak ładne są.. nie ma co.
Image

Jeszcze tylko chwila i będziemy w Hamburgu. To chyba 800 z 1300km, które miałem przejechać. Gdzieś na Niemieckiej autostardzie.
Image

Ostatnie 200 kilometrów do Hamburga. Za chwilę dzionek i cumujemy na miejscu. Z papierów wynika, że prawdopodobnie gdzieś oddajemy przesyłkę w Hamburskim porcie.
Image

No i jestem na miejscu. Hamburg bez większych ekscesów. Renatka na trasie poradziła sobie świetnie. Ok
Image
Fajne i ciekawe fotkiSmile
Bardzo dobre fotki a ujęcia fajne Smile
Dzięki Panowie. Odespałem po tamtej trasie i ruszyłem w w trasę. Na celowniku tym razem powrót do Francji, co za tym idzie - odwiedziny rodzinki. Wink Niestety okazało się, że mam raptem tylko godzinę czasu i muszę ruszać dalej w trasę. Poniżej kilka "strzałów z trasy.



Trasa: Hamburg (Niemcy) do Hawr (Francja)
Co wiozłem: Gaz
Ile km?: Około 1000km


Pierwszy strzał przy wyjeździe z bazy, a dokładniej z Hamburga.
Image

Chwila moment i już udało się wyjechać z bazy. Z racji znikomego ruchu jechało się bardzo fajnie (na początku dnia).
Image

Szybkie tankowanie na trasie i lecimy dalej. Do końca jeszcze 700km, a my nadal w Niemczech więc szyba akcja i lecimy dalej. Shy
Image

Dla takich chwil faktycznie warto jeździć. Na Francuskiej ziemii zachód słońca dopisał wyśmienicie.
Image

No i udało się dojechać na bazę jeszcze przed zachodem. Uff. Dzisiaj odpoczynek i jutro dopiero wieczorem ruszam z ciekawym sprzętem. A dokładniej wjechała solidna modyfikacja osi, bo lecimy jutro z 45 tonowym przewozem. Więcej informacji jutro pozdrawiam ciepło. Int S U P Diabel_grinDiabel_grinDiabel_grin
Eleganckie kadry, zacna grafika = 10/10
Stron: 1 2
Przekierowanie