eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: DAF XD (Serio, taka marka tego pojazdu :) )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hejka! Big Grin Dzisiaj na swoim blogu, studio SCS wrzuciło tajemnicze zdjęcia pewnej ukrytych fragmentów ciężarówki, która najprawdopodobniej w niedługim czasie do gry zawita. Jest to bardzo ciekawe, bo jak dobrze wszyscy wiemy, w dalszym ciągu w ETS2 brakuje ciężarówek do poruszania się po drogach. Kolejna dochodzi do nowej kolekcji. Jak studio ją opisuje:

Cytat:Co go wyróżnia? Cóż, idealnie nadaje się do dostaw regionalnych, ale może pokonywać dłuższe odcinki autostrad - wyjątkowa kombinacja, która wzbudziła nasze zainteresowanie. Ten wszechstronny samochód ciężarowy wydaje się bez trudu radzić sobie z wyzwaniami przyjaznych miast, płynnie manewrując wąskimi uliczkami i ruchliwymi skrzyżowaniami. Jego możliwości wykraczają jednak poza granice miasta. Raporty sugerują, że ta sama ciężarówka doskonale radzi sobie na otwartej autostradzie, przecząc oczekiwaniom dzięki możliwości dostosowania się do różnych terenów.

Na uwagę zasługuje kabina, która wydaje się być wyjątkowo przestronna i zapewnia zdumiewającą bezpośrednią widoczność. Z pewnością zapewnia zaskakująco przestronne i relaksujące środowisko podczas długich podróży.

Image

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdjęcie, gdyż ono pokazuje nam dosyć dużo, jak wyglądać ma sama ciężarówka. Postanowiłem trochę pogrzebać, wykorzystując do tego niedawno dodaną w przeglądarce Edge Microsoft Copilota , czyli modelu AI opartego na module GPT-4 z obsługą zdjęć.I mam pewną teorię.

Wydaję mi się, że kolejną nową ciężarówką w grze może być Scania L-280, ale podkreślam, są to tylko moje domysły. Na podstawie opisu oraz zdjęcia, AI znalazło bardzo podobny model Scani L280, który idealnie pasuje do opisu. Tutaj kilka zdjęć realnej ciężarówki:

Image

Image

Oraz filmik:





Pasowałoby to, gdyż jak sam autor tego filmiku podkreśla: ciężarówka jest niewielkich rozmiarów, pasowałaby do jazdy w ciasnych miejscach, ale z drugiej strony zapewnia wszelaki komfort. I modelem pasuje do zdjęcia. Tutaj jeszcze przybliżony kadr przeze mnie.

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Inna sugestia AI padła na Iveco S-WAY, ale wydaję mi się, po tym co widziałem wstępnie na stronie Iveco, że zarówno pod względem modelu jak i masy to niezbyt pasuje, no chyba, że była to jakaś mniejsza wersja typu krótkiej kabiny AD.

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wykrzyknik
Oczywiście jeszcze raz podkreślam to tylko moja teoria, to nie jest potwierdzone Wykrzyknik


Co do pytania, kiedy zostanie coś więcej powiedziane, lub kiedy zostanie dodana, to studio również nic w tej kwestii nie powiedziało. Ale liczymy, że jak najszybciej.

Serdecznie zapraszam was do dyskusji, rzucania swoimi spekulacjami lub do ankiety. Chcę zobaczyć, ile osób uważa podobnie jak ja.

Miłego wieczoru:
superpiotr4
[align=center]Bardzo mocno śmierdzi mi to Dafem Big Grin

Image
Fafik jak nic, lampki z nowego modelu identyczne przeca
Widzę, że już kilka ciekawych modeli. Tak jak wspomniałem, była to tylko moja sugestia, teoria i jeszcze opierałem się na AI, która może płatać figla... Oczywiście dalej czekam na wasze opinie.
Średnio mi się podoba ten model. Taki "do niczego nie podobny". A ja jednak lubię dobre smaczki i fajny wygląd.
[quote='Topuś' pid='400652' dateline='1698347100']
[align=center][align=center]Bardzo mocno śmierdzi mi to Dafem Big Grin




To nie Iveco S-Way ani nie też nowa Scania to jest właśnie DAF XDC
Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.
(27/10/2023 02:26 PM)david_v8 napisał(a): [ -> ]Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.

Proszę nie robić oftopu do mojej sygnatury. Mam jaką mam, nikt z administracji i moderacji nie ma o to problemu. Zapraszam natomiast do kulturalnego wyrażenia swojej opinii o nowym trucku, albo do niewypowiadania się, bo śmieci to wątek.
bardziej na model dafa to wygląda
(27/10/2023 04:19 PM)superpiotr4 napisał(a): [ -> ]
(27/10/2023 02:26 PM)david_v8 napisał(a): [ -> ]Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.

Proszę nie robić oftopu do mojej sygnatury. Mam jaką mam, nikt z administracji i moderacji nie ma o to problemu. Zapraszam natomiast do kulturalnego wyrażenia swojej opinii o nowym trucku, albo do niewypowiadania się, bo śmieci to wątek.

To widać jak administracja ma wyjebane i nie przestrzega regulaminu. Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie