eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pomoc ze znalezieniem Polskich modeli do map edytora - nie ma ich?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry,
Bardzo Prosze o pomoc z map edytoreem do ETS2,bo jestem Nowicjuszem a wolę,aby ktoś mi w nim pomógł a mam discorda Smile A ja do swojej własnej mapki potrzebuję polskich modeli a jestem na etrucks.pl i nie mogę znaleźć różnych modeli m.in.stacji paliw : ORLEN,Lotos,BP,Mediaexpert,McDonald's,KFC.itp. a szukałem wcześniej i wszędzie i ich nie znalazłem Sad Możliwe,że ich tam nie ma? Bardzo Proszę o wysłanie mi linków tych modeli i Bardzo Proszę o pomoc i odpowiedź.Pozdrawiam
Jeśli to znowu ty, to mam dobrą i skuteczną radę.

Zamiast pytać wszystkich ludzi o pomoc, zacznij po prostu coś samemu robić, kombinować, podpatrywać rozwiązania z DLC i innych map...

Pozdrawiam...
ale ja mam modelować te modele,których szukam? Czy co?
Najpierw to Ty zacznij w ogóle słuchać ludzi i przestać zadawać te same pytania od dobrych kilku tygodni, bo samymi pytaniami z odbytu mapy nie zbudujesz.
Dobry wieczór,
Bo ja mam taki problem ze znalezieniem polskich modeli a jestem na etrucks.pl i wszędzie nie mogę znaleźć różnych modeli m.in.stacji paliw : ORLEN,Lotos,BP,Mediaexpert,McDonald's,KFC.itp. a szukałem wcześniej i wszędzie i ich nie znalazłem Sad ? Możliwe,że ich tam nie ma? Bardzo Proszę o wysłanie mi linków tych modeli i Bardzo Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
@Bozo Pomożesz mi? Jesteś map Makerem?
Pomogę Ci. Ban na 4 dni. Ochłoń.
Przekierowanie