eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ets2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam mam mały problem z grom ets2 versa 1.49 a mianowicie do gry nie moge pobrać żadnego moda bo jak pobiorę moda i zainstaluje to gra nie widzi tego moda i nie mam pojęcia jak to rozgrysc
Jak instalujesz moda? Po prostu wrzucasz scs do folderu mods i w grze wybierasz moda w menedżer modyfikacji wybierasz
tak wlasnie robie ala po uruhomieniu gry wchodze do pliku mod to nie widac tego moda
Może plik jest w rar to musisz go wypakować żebyś miał scs
ale właśnie tak robię i nic z tego nie wychodzi już nie mam siły
Musisz coś źle robić bo jest to nie możliwe żeby gra nie widziała żadnego moda. Na pewno do dobrego folderu wrzucasz? Dokumenty-euro truck simulator 2-mod? No i w grze musisz jego modyfikacje zaznaczyć żeby działała
tak właśnie robiłem ale nie wiem ci jest grane czy morze gra ma jakieś zabezpieczenie cze morze jestem na 10 poziomie gry i tak dendze
Gra nie ma żadnego zabezpieczenia a poziom gry to jedynie np jak masz moda na trucka to w serwisie możesz mieć zablokowanego jak będzie od wyższego poziomu ale on ci się pokaże w salonie na pewno wchodzisz w menadżer modyfikacji? po lewej stronie masz dostępne mody i musisz je przerzucić na prawa klikając 2x lpm na modyfikacji bo jest to nie możliwe że żaden mod nie działa

Image

Image
W listopadzie 2023 r. daras00124 przyznał się na forum, że ma wersję piracką gry (wówczas 1.40.1) a Bozo zamknął temat. Może teraz ma podobną wersję tylko, że już na wersję 1.49. Najlepiej abyś daras00124 napisał czy masz oryginał gry czy pirata. Jak masz oryginał to wrzuć w temacie log z gry.
nie wiem lak to zrobić aby podać logo z gry
Stron: 1 2
Przekierowanie