eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pomoże mi ktoś z map edytorem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry wieczór,
Czy pomoże mi ktoś z map edytorem do ETS2? Bo tutaj od nikogo nie dostałem odpowiedzi Sad ; A może dostanę? Proszę o odpowiedź.
Chłopie, przestań wszystkim wszędzie zawracać dupę....... Rusz mózgiem w końcu i zacznij próbować samemu, a nie tylko ciągle wszędzie spamujesz, bez żadnej inicjatywy z Twojej strony. Jak będziesz siedział na dupie i nic nie robił, to nic nie osiągniesz, a zaczynasz już wszystkich delikatnie mówiąc irytować....

Ciągle tylko daj albo zrób i to jeszcze za darmo najlepiej. Dupa w troki i jedziesz, na YT masz poradniki, jak nie potrafisz korzystać i słuchać ze zrozumieniem tego co się do Ciebie mówi, to się cofnij do 1 klasy szkoły podstawowej i przestań już spamować i wnerwiać wszystkich dookoła..
(14/01/2024 11:54 PM)F34TH3R napisał(a): [ -> ]Chłopie, przestań wszystkim wszędzie zawracać dupę....... Rusz mózgiem w końcu i zacznij próbować samemu, a nie tylko ciągle wszędzie spamujesz, bez żadnej inicjatywy z Twojej strony. Jak będziesz siedział na dupie i nic nie robił, to nic nie osiągniesz, a zaczynasz już wszystkich delikatnie mówiąc irytować....

Ciągle tylko daj albo zrób i to jeszcze za darmo najlepiej. Dupa w troki i jedziesz, na YT masz poradniki, jak nie potrafisz korzystać i słuchać ze zrozumieniem tego co się do Ciebie mówi, to się cofnij do 1 klasy szkoły podstawowej i przestań już spamować i wnerwiać wszystkich dookoła..
Niestety do kolegi chyba nigdy nie dotrze to co się do niego mówi
Przekierowanie