eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wam, pomimo, że konto założyłem już jakiś czas temu, to dopiero teraz znalazłem czas na napisanie tego posta.

Zacznę od tego, że jestem oczywiście graczem Euro Truck'a, jednak gram w inne gry, jednak króluje wśród nich Minecraft. Lubię fotografię, grafikę komputerową, Formułę 1, motoryzację, koty i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Znalazłem się tutaj jednak żeby pisać o ETS, a nie innych grach. Regularnie gram w tą grę od jakiś trzech lat, a łącznie od ponad czterech. Słyszałem o tej grze jeszcze wcześniej, jednak nie dysponowałem wtedy odpowiednim do gry sprzętem.

W ETS lubię tworzyć różne ciężarówki, od zwyczajnych "roboczych" po jakiś tam tuning (jednak nie przesadzony). Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć VS, więc kto wie, może znajdzie się tu jakiś chętny Smile Poniżej kilka zestawów, jakby ktoś chciał więcej zdjęć, to mogę pokazać. Dysponuję również kilkoma autobusami.

Image
Image
Image
Zacne Holendry! Dobrze Cię widzieć na forum!
Witam i do aktywności zachęcam Smile
Witam i czekam na więcej Twojej twórczościSmile
Witamy Cool
Przekierowanie